Wpis z mikrobloga

Nosz k---a mać, człowiek siedzi na l4, próbuje się rozerwać grając sobie w Lol'a, ale nie. You have been demoted to SIII. 3 p--------y lose z rzędu. Serio rozumiem szukania błędów od siebie, ale jeśli nie mam żadnej śmierci, cs na poziomie 190/20min, w teamfightach pomagam jak mogę a reszta teamu ma odpowiednio 0/6 i 2/8 to co ja mogę k---a więcej zrobić? ._.

#leagueofcancer #leagueoflegends
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walet: Da się z----ć mmr do poziomu wooden VI.

@PiotrokeJ: A w-----e to całą gimbazę z serwerów?

Serio, myślę że grać można dopiero po 3 w nocy, wtedy jako-tako jest wszystko okej.
  • Odpowiedz
@Brydzo: gorsi są feederzy, bo afk nie sfeeduje:/

@Obi343: wyczekaj moment. Najlepiej mi się gra od godziny 18 - do 1-2 rano. Potem to już debile i trolle. Jak w dobieraniu masz trolla, to pisz lepiej, żeby wyszedł ktoś, bo masz serię czy coś.

@PiotrokeJ: @Obi343: Na EUNE chętnie bym pograł - mjfotocompl w grze. Koło 19 jestem i mogę grać (silver 4 teraz)
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: Mów co chcesz. Fizz to najłatwiejsza postać do boostowania siebie na wyższe elo :) Jak ja grałem na kontach znajomych (brązowi i srebrni) to dochodzi jeszcze kwestia skilla i lepszej kontroli linii (plat > silver), no ale na 15 gier nie przegrałem ani jednej grając tylko rybą.
  • Odpowiedz
@Obi343: Jeśli tylko umiesz farmić to tak, to dobry pick, ale wystarczy tylko trochę źle się wypozycjonować podczas farmienia i jesteś free killem dla każdego kassadina czy fizza ^^
  • Odpowiedz