Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie przez chwilę, że tego typu materiał został opublikowany w niemieckiej publicznej telewizji i dotyczy on niemieckiego lidera opozycji.

Nie do wiary? A jednak takie rzeczy są publikowane w państwowej telewizji, finansowane z publicznych pieniędzy, w państwie sąsiadującym z liderem gospodarczym Europy, państwie zamieszkiwanym przez 38 milionów osób, państwie będącym członkiem Unii Europejskiej oraz NATO.

Bynajmniej nie jest to fejk i nie jest to program mający być satyryczny.

#bekazpisu #tvpis #polityka
papaj2137 - Wyobraźcie sobie przez chwilę, że tego typu materiał został opublikowany ...
  • 96
a tak konkretnie to co ukradł? Ale tak jakbyś jakiś dowód przedstawił?


@papaj_21_37: w sensie mam udowodnić że przymykali oko na szwindle typu amber gold w zamian za korzyści finansowe a posadzili jakiegoś słupa po czym powiesić się na żyrandolu? nie dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w sensie mam udowodnić że przymykali oko na szwindle typu amber gold w zamian za korzyści finansowe a posadzili jakiegoś słupa po czym powiesić się na żyrandolu?


@Hairysnake: zachęcam, sam chętnie poczytam jakieś dowody na ten temat. Mam za to dowody na #!$%@? 70 mln na wybory, które się nie odbyły oraz dziesiątki nazwisk królików prezesa, siedzących na ciepłych posadkach spółek skarbu państwa, obajtkowe szwindle w Pcimiu i długo by wymieniać.
Bardziej niepokojące jest to, że ludzie mogą to oglądać z innych powodów niż dla beki.
Obecny prezes wzoruje się na kimś takim jak Roger Alies, twórca Fox News. Obejrzycie serial Na Cały Głos, to zobaczycie wiele inspiracji.