Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka, policzyłem sobie z nudów. Małe frytki w MC 7,60zł. Waga 80g. Czyli kilogram frytek 95 zł. Ryba w smażalni 100 zł kilogram na paragonach grozy już nie robi takiego wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie małe frytki to z 40 sztuk albo mniej. Czyli każda frytka 20 groszy. Aha, duże frytki (150g) wychodzą zaledwie po 62,666667 zł za kilogram.

#ciekawostki #mcdonalds #pieniadze
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: śmiej się ale u mnie w mieście był przez pewien okres mini bar "Gucio" i sprzedawali tylko frytki na wynos. Było to przy dosyć ruchliwe ulicy i biznes kręcił się z 2-3 lata. Nie wiedząc czemu już padł. Złoty interes
@Rasteris: jezu chłopie, otworzyłeś mi oczy. Zacząłem wszystko liczyć. Narzeczona twierdzi, że jestem po*ebany, ale stary, wiesz jak Kamis ładuje nas w czoko? Człowieku BAZYLIA. Bazylia suszona, torba 10g w sklepie kosztuje ok. 1,5 zł.
Ile to wychodzi za kilogram? 150 zł. STO. PIĘĆDZIESIĄT. ZŁOTYCH.
No i to suszona jest, czyli nie muszą podlewać. Pieniądz leży na ulicy.

Nie mam czasu, lecę zakładać plantację.
@Rasteris: Ja po ostatnich podwyżkach, żenujących kuponach i weryfikacji za pomocą numeru telefonu definitywnie i na zawsze podziękowałem McD. To jest wstyd aby płacić za takie jedzenie taką kasę.