Wpis z mikrobloga

Chlebek Boży jest Boży? Czy on Boży? Czy ch.... jest?! Ludzie mówią... A ja nie rozumiem.

Czyżby Sławunio kręcił kilkoma kanałami na YT? Coś za łatwo tym kanałom idzie, nikt nie banuje. Mają oglądalność bo tam są najlepsze kąski i fragmenty. Ludzie oglądają, którzy nie chcą patrzeć na 30 min wysrywu z jamy Mlecznego Bembena.

#kononowicz #patostreamy

CO SIĘ STAŁO SIĘ z Chlebek Boży

  • Przerabiajoł, znencajoł się w jakiś sposób 13.2% (12)
  • To kanał Sławunia [POTRZEBNE ŹRÓDŁO] 75.8% (69)
  • Błagam Cię, wymelduj mnie, błagam 11.0% (10)

Oddanych głosów: 91

  • 14
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Mnie martwi to, że obrzucane latexem są kanały, które w sumie nijak same z siebie nie wykazują żadnych ciągot do centrali - po prostu sobie są i to ma być niby powodem współprac z centaurem xD Mój kanał (Archibald Morov) jest uznawany za latexowy tylko dlatego, że jest podpięty pod polecane na Mlecznym Człowieku (na co nie mam wpływu), a Chlebek Boży zaczął być uznawany za lateksowy tylko dlatego,
  • Odpowiedz
@ementees: A ja się z Tobą zgadzam. Może nie zupełnie do końca, bo sam Chlebek jest dość podejrzanym kanałem, ale takie obrzucanie Twojego czy Messiego kanału to strzelanie na oślep. Bardzo krzywdzące dla waszej potrzebnej twórczości.
  • Odpowiedz
@GiorgioBorgioWypierdacze: masz racje. Lato/jesien 2018 to czas jego najwiekszej aktywnosci: rozdawanie serduszek, moderowanie gimbogrupki fb, nieudolne nasladowanie stylu pisania majora , szwedzka czcionka itp. Jednak opiekowal sie kanalem majora znacznie wczesniej, a po ucieczce Dominika komputerowca, ktory przestraszyl sie wystalkowania i pierwszych pism z urz skarbowego domagajacych sie podania przez majora danych jego wspolpracownikow, Rafalek zostal oficjalnym zarzadca kanalu strusia. I jednym z jego pierwszych posuniec, bylo uatrakcyjnienie kanalu dla
  • Odpowiedz
@GiorgioBorgioWypierdacze: Racja. Byly Archiwalne Piatki, ale to juz chyba wspolny pomysl Rafalka i Slawka, ktory ryl na szkolnej, niczym kret, juz od momentu wyslania im laptopow przed urodzinami majora. Rafalek obrazil sie potem na majora za to, ze nie chcial nosic drogich lancuszkow od niego, natomiast chetnie paradowal w tanich, badziewiastych , od innego widza i Slawek zostal niepodzielnym wladca Szkolnej
  • Odpowiedz