Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: @Drmscape2: Nie wiem jak z jakością, powiem po kilku latach użytkowania. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tak widziałem je na żywo. Decyzja zapadła właśnie po obejrzeniu w salonie, zrobiły na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie. Mają bardzo fajną teksturę, ale najważniejszy jest kolor. To jedne z niewielu modeli, które nie wydawały mi się w "podtekście" ani szare, ani żółte.
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Nie mogę powiedzieć jakie wrażenia zrobią na innych, ale mi się wydawało, że są mega naturalne. Mam do porównania podłogę z naturalnego drewna dębowego cyklinowaną ze szczotkowaniem. No i panele wydawały się fajniejsze w dotyku.

Wracając do tematu, co pod nie położyć?
  • Odpowiedz
@Marcin3005: A czy masz podłogówkę czy nie? I jak bardzo chcesz wyciszyć, jaką grubość, jaki budżet etc. nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi bez pełnej informacji :). Jeżeli nie masz ogrzewania i ograniczeń co do grubości, a zależy ci na wyciszeniu to pianki akustyczne (nawet 7cm grubości mogą mieć). Jeżeli jednak masz mieć ogrzewanie podłogowe to wygłuszanie raczej odpada i bierzesz wtedy relatywnie cienkie maty z folią (coś tego typu https://allegro.pl/oferta/mata-kwarcowa-2mm-na-ogrzewanie-podlogowe-8-5m2-7647236768).
  • Odpowiedz
@lobo: Podłogówki nie będzie. Ograniczenie pewne mam, bo drzwi wejściowe były wstawiane tak by zmieściło się 15mm podłogi. Co do ceny to trudno powiedzieć. Wiadomo taniej to lepiej, ale nie oszukujmy się podłogi nie wymienia się co roku i badziewia nie zamierzam kupować.
  • Odpowiedz
  • 1
@Himiodzio: Oceniłbym je na 9,5/10. Jestem zadowolony, jedyne zastrzeżenie ma do listew progowych. Wydają się być jakby wypolerowane od chodzenia. Nie zdarły się, koloru nie zmieniły, ale lekko się błyszczą.
  • Odpowiedz