Wpis z mikrobloga

pracy


@Ze_Arcadio: huawei media tab 3 za 500 stówek serdecznie polecam, do pisania książek mi wystarcza.
Do jakiej pracy mordo, notowanie i przygotowywanie ofert dla klientów, montowanie filmów, czy przygotowanie ilustracji?
Generalnie jeśli chodzi o tablety, to iPady, potem długo długo nic i dopiero jakieś andki
  • Odpowiedz
@Ze_Arcadio: Jak do pracy to nawet nie patrz w kierunku Androida. Lepiej wziąć jakiegokolwiek iPada, bo Apple w przeciwieństwie do Google myśli o systemie na tablety na poważnie i faktycznie da się na tym pracować (choć zależy o jaką pracę dokładnie chodzi - nie mniej, iPadOS >>>>> Android).
  • Odpowiedz
@Dikoo: Szczerze...ja szukałem tabletu do webowania, bo nie lubie zabierac ze sobą laptopa (mam jakieś Huawei za 3 tysiak - rok temu ponad kupiłem - który używa siostra i jej brajan do oglądania bajki, a ja kupiłem minipc - macMIni do monitora od xboxa)
i kupiłem ipad mini z polecania bo sprzedawca mówił że tablety nawet do interntu to tylko ipad, samsung i huawei mają tablety jako większe telefony z czego
  • Odpowiedz
@blargotron: nie wiem dlaczego masz takie zdanie, ale w mojej branzy wielu trenerow korzysta z tabletow, jedni polecaja samsunga inni ipada... no i akurat tablet jest dla mnie o wiele wygodniejszy do pracy na boisku i analiz podczas meczu czy treningu razem ze zdjeciami i przedstawieniem graficznym problemu. Itp itd...
@Nie_znany: @Nie_znany: do jakiej pracy opisalem wlasnie wyzej :)
  • Odpowiedz
@Ze_Arcadio: jeżeli oprogramowanie, którego będziesz używać nie jest eksluzywnie dostępne na andku to leć w iPady. W zależności od budżetu, masz iPada 8 gen poniżej 2k, potem Aira jakoś powyżej 3k, a potem pro, ale pro raczej już nie będzie Ci potrzebny. Jak chcesz bazgrać, to do tego rysik, wiadomo, najlepszy będzie Pencil, ale do rysowania zwykłych kresek, gdzie nieważny jest ich artystyczny wygląd, to tańszy logitech też da radę, a
  • Odpowiedz
@Nie_znany: no rysik to niezbędna dla mnie rzecz, zeby na szybko cos narysowac na tablicy taktycznej w aplikacji lub zaznaczyc cos i opisac na zdjeciu. Praca ma rozny charakter m.in. w trakcie meczu szybkie zdjecie jakiegos bledy w ustawieniu, zaznaczenie tego w odpowiedni sposob na fotce i w przerwie meczu wyswietlenie na projektorze i przedstawienie druzynie w szatni. Dlatego musi to dzialac szybko i bezblednie, w polaczeniu z innym sprzetem. Poza
  • Odpowiedz
@Nie_znany: a no i cena raczej nie gra roli... wiadomo ze jesli cos o podobnej jakosci jest tansze lub nie warto wiele przeplacac to wole tanszy sprzet. Bardziej chodzi o stosunek ceny do jakosci, jesli warto za cos zaplacic to nie ma dla mnie problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ze_Arcadio: jak cena nie ma większego znaczenia to bierz iPada i oryginalnego pencila 2 gen.
Jak napisali poprzednicy, Apple jako jedyna firma traktuje produkowane przez siebie tablety poważnie xD

iPad Air 4 to obecnie najlepszy stosunek cena/jakość.
Jak serio kasa nie jest problemem a chcesz mieć większy ekran, to możesz zainteresować się iPad Pro 12,9 cala. Natomiast jeżeli nie zależy Ci na większym ekranie, to możesz zostać przy Air - zasada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ze_Arcadio: z Samsungiem s7 nie mam większego porównania bo nie używałem (używałem S6 przez chwilę) ale miałem 4 lata tablet Lenovo z androidem.

IMO iPadOS wygrywa pod względem systemu - działa lepiej, jak używasz appki to wiesz że jest stworzona stricte na iPada a nie jest to po prostu powiększona aplikacja na telefon, która może będzie działać dobrze, a może w ogóle. I wsparcie nie kończy się po 2 latach.

Samsung
  • Odpowiedz