Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy #tusk

Oglądam właśnie konferencję prasową Tuska. Ależ to jest klasa w porównaniu do tego co się #!$%@? przez ostatnie 6 lat (,)

Wychodzi lider partii i przez 1.5 godziny odpowiada na wszystkie pytania z kulturą, w wyważony sposób, przyznając że na wszystkim się nie zna, nie wyzywając ludzi od antypolaków, zdrajców itd. I do tego sposób w jaki się wypowiada, no #!$%@?.
  • 58
  • Odpowiedz
@Khaine:

tusk

w 2k21 roku

Jak polacy na to pójdą to znaczy że są banda idiotów która zasługuje na ruchanie w dupe
To juz bym wolał kibicować amerykanskiemu agentowi Hołowni in
  • Odpowiedz
Jak polacy na to pójdą to znaczy że są banda idiotów która zasługuje na ruchanie w dupe To juz bym wolał kibicować amerykanskiemu agentowi Hołowni in pachołkowi Merkel


@KubaGold22: A może spakuj manele i wyjedź stąd zamiast mi się wyrzygiwać w komentarzach? Bo nie wiem czego ty oczekujesz od polityki, że się jakiś zbawca nagle zespawnuje?
  • Odpowiedz
A dlaczego mamy wybór pomiędzy jednymy sprzedawczykami a drugimi?


@KubaGold22: No to głosuj na Hołownię jak ja i tyle. PO ma inną specyfikę niż Hołownia, ale nie licz na to że nie będą ze sobą musieli współpracować - bo to jest absolutnie pewne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KubaGold22: Mamy wybór pomiędzy jednymy a drugimi bo mamy metode D'Hondta w systemie wyborczym w której gówno partyjki gówno znaczą i liczą się tylko partie ze strukturami. Reszta to jakieś odklejenia boskaowców czy innych gimnazjalistów.
  • Odpowiedz
@Khaine: Nie wiem na kogo zagłosuje, ale z 3 partii które maja szansę wygrac wszystkie są do dupy. Może faktycznie wyjadę. Angielski znam, polski szybko zapomnę może przynajmniej pożyję chwile w normalnym kraju
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 239
@Khaine: a najlepsze że i tak ludzie powtarzają bezmyślnie propagandę że to jedno zło co PiS, mimo że nawet w najbardziej zabetonowanym łbie musi coś zgrzytać, że jednak różnica jest. I to niemała. Dla mnie największą tragedią PiSu nie jest bieda, tylko ta próba wyniesienia chama na piedestał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Khaine: to jest inna liga. W porównaniu do ostatnich paru lat i konferencji pisowskich aparatczyków gdzie na jakiekolwiek niewygodne pytanie nie będzie żadnej odpowiedzi, to jak niebo a ziemia. Dodatkowo odpowiedzi są dość elokwentne i wyczerpujące.
Jedynie Tusk nie odpowiedział jednoznacznie na pytanie o aborcję. Ale przynajmniej powiedział że każdemu należy się szacunek.
  • Odpowiedz