Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Kupiłem zegarek DT94 i po kilku dniach ekran odkleił się od koperty. Zrobiłem dispute i sprzedawca twierdzi, że nie widzi w czym problem, choć tłumaczę, że to białe to klej i ekran odstaje od koperty co powoduje rozszczelnienie i w zasadzie brak możliwości używania zegarka, bo przy jakimkolwiek zahaczeniu ekran zupełnie się oderwie. Dzwoniłem to punktu naprawy telefonów (bo ten problem chyba bardziej tam pasuje niż do zegarmistrza) i stwierdzono tam, że nie dają żadnej gwarancji na to, że przyklejenie ekranu nie zepsuje zegarka.
Aliexpress proponuje zwrot połowy kosztów, albo całość, ale ze zwrotem towaru. Wiadomo, że druga opcja nie ma ekonomicznego sensu. Pytanie - co się stanie jeśli odrzucę propozycję Aliexpress? Mam jakieś szanse na zwrot całości środków bez odsyłania zegarka?"
mietek79 - #aliexpress 
Kupiłem zegarek DT94 i po kilku dniach ekran odkleił się od ...

źródło: comment_1625390274pVRkHSDUJgmp8KHbwGtqv8.jpg

Pobierz
  • 6
Kupiłeś gówno za 40$ to dostałeś gówno za 40$. 160 zł nie majątek a Ty robisz aferę jakby apokalipsa miała nadejść. ¯_(ツ)_/¯


@smk666: A myślałem, że po prostu zadałem pytanie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak to się człowiek może zdziwić!
Balbym się to kupić lokalnie a co dopiero z Chin.

@kidi1: Staruszek się uparł, że musi mieć z możliwością dzwonienia i dałem się namówić na poszukiwania jakiejś ekonomicznej opcji do spróbowania. Recenzje były zachęcające, więc kupiłem i w sumie działał całkiem nieźle pomijając ten ekran. Pewnie zgodzę się na to 50% i przełknę porażkę ¯\_(ツ)_/¯
Pytanie - co się stanie jeśli odrzucę propozycję Aliexpress? Mam jakieś szanse na zwrot całości środków bez odsyłania zegarka?"


@mietek79: Aliexpress wybierze jedną z propozycji i ją narzuci. Bez zmiany sytuacji (nowe dowody, inna poważna wada) nie widzę na to szansy.
Zobacz ile waży zegarek i sprawdź czy nie opłaci się wysłać listem poleconym priorytetowym do Chin. https://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_przesylka_listowa_z_zadeklarowana_wartoscia.html