Wpis z mikrobloga

Drodzy fani i drogie fanki Wampira Maskarady!

Jak część z Was zapewne wie postanowiłem ostatnio powrócić do popularnej gry komputerowej Vampire: The Masquerade - Bloodlines. To taki dodatek do publikowanych przeze mnie filmów o lore Wampira. Maskarady.

To gra, która obok Morrowinda jest zdecydowanie najbliższa mojemu sercu i jest doskonałą adaptacją tej klasycznej gry fabularnej. Zachęcam do sprawdzenia - a nuż też zechcecie wrócić do tego tytułu!

Na kanale są już dostępne 3 odcinki i co tydzień w weekendy powinny pojawiać się kolejne dwa. To jednorazowy post, obiecuję nie spamować informacją o każdym nowym odcinku z tej serii :)

https://www.youtube.com/watch?v=Q0BL66gvJEg&list=PL_W5DhudkMS-u7bux2qrmvHnUQncCf145

#vampirethemasquarade #vtmb #vampirethemasqueradebloodlines #crpg
  • 4
@adszym: spoko sie oglada, chetnie sobie obejrze te serie.
Jedna uwaga, jakbys mogl nie ostrzegac co sie za chwile stanie, jak z wybieraniem broni przed wejsciem do loszku psychola. Gralem lata temu i nie pamietalem dokladnie tego momentu, a to odebralo element zaskoczenia.
@galian: Tak, plaunuję VTM: Shadows of New York. Pod koniec roku wyjdzie oficjalne spolszczenie i chciałbym zrobić z tego takie a la "słuchowisko" :) Zobaczymy co z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)