Wpis z mikrobloga

@maniac777: Co za głupie gadanie , zaszczepiłeś się to spoko jesteś bezpieczny , nie rozumiem dlaczego jeszcze masz problem , dużo mówi się już o tym ze wariant Delta działa na zaszczepiony ze zdwojona siła , wiec normalne jest to ze ludzie nie chcą się szczepić bo widać ze coś jest nie halo
  • Odpowiedz
@Reaven: @maniac777: debata nad szczepieniami ma się jak rozważanie czy najpierw wlewać mleko potem wsypywać płatki czy odwrotnie. Każdy ma swój punkt widzenia. Ja się szczepił na razie nie będę a w szczególności jeżeli zachęca do tego rząd i względnie opinia publiczna.
  • Odpowiedz
@Reaven: Napiszę tylko tyle, Korea Południowa to w jaki sposób tam rozprawiono się z problemem zanim powstał na dobre. Użyto najnowszych technologi i lokalizacji z telefonów by namierzać ewentualnych zarażonych i izolować na kwarantannach. Tam przy pierwszej fali nie było żadnego lockdownu a potem system działał świetnie i pewnie działa do teraz. A w kraju obsranym gównem zamykano wszystkich w domach i #!$%@? gospodarkę, niszczono biznesy. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
Jestem ciekaw czy zlęknione szczepieniami szury beda placic za testy, siedziec w kwarantannie, kombinowac jak kon pod gorke, czy z tego strachu i/lub w imie walki z opresyjnym systemem ugrzezna w kraju. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniac777: Nie, my po prostu żyjemy normalnie od roku, chodzimy do restauracji, spotykamy się ze znajomymi, jeździmy na wakacje, ćwiczymy w klubach, chodzimy na baseny (od początku pandemii te prywatne
  • Odpowiedz
  • 1
@maniac777 szpryca szczepionką w wersji beta jest super ( ͡º ͜ʖ͡º)
Taka jeszcze nie przetestowana do końca ale co tam. Przecież ostatnia szczepionka na świńska grypę była zajebista ... Narolepsja... katapleksja...
  • Odpowiedz
@maniac777: jestem ozdrowieńcem, nie szczepię się bo nie jestem w grupie ryzyka. Żyję dokładnie tak jak przed korona, czyli chodzę gdzie chcę i ignoruję każdego kto ma jakieś pretensje ¯\_(ツ)_/¯ Tylko wy żyjecie w oblężonej twierdzy, gdzie 24/7 toczy się walka o szczepienia i nagrody na loterii XD
  • Odpowiedz
@maniac777: niezly szur z ciebie ze dales sobie wmowic ze bez szczepionki nie mozna podrozowac albo jej brak powoduje jakies nieprzyjemnosci.
Nic takiego sie nie dzieje ale pieknie lyknales propagande strachu.
  • Odpowiedz
@maniac777: Może nie wiesz ale jak hotele były „zamknięte” to i tak były otwarte, w hotelach były tłumy bo wystarczyło przyjechać na pobyt „leczniczy”, stoki narciarskie były otwarte dla „sportowców” czyli dla każdego, restauracje są i były otwarte, może trzeba było się zapisywać wcześniej ale tylko w tych oficjalnie zamkniętych. Żadna 4-5 fala nic nie zmieni dla normalnego życia ludzi. Mi się wydaje ze właśnie zaszczepieni nie wyjada na wakacje
  • Odpowiedz