Wpis z mikrobloga

@Gao_Mniejszy: sam niedawno zacząłem, lepiej retail bo nowy wow jest bardziej dostosowany do nowych playerów (tutorial, ułatwienia itp.), a co do przeszłych dodatków to nimi się w ogóle nie zajmujesz, nic nie nadrabiasz (chyba że chcesz w end gamie pozdobywać jakieś kosmetyczne rzeczy dla funu), 0-50lv wbijasz na terenie przedostatniego dodatku Battle of Azeroth questami/ dungeonami, no i 50-60 na najnowszym Shadowlands, i na tym terenie i mechanikach toczy się zasadnicza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gao_Mniejszy: Graj jak masz ochote. Aktualnie w WoWie jest fajny motyw Chromie,dzieki ktorej kazda z Twoich postaci moze grac na innej "linii czasowej", dzieki czemu mozesz sobie na kazdej postaci grac w inny dodatek (np na jednej grasz sobie Legion, na drugiej Warlords of Draenor [btw najszybciej na nim wbijesz maksymalny lvl] itd itp). Jak jestes typem gracza solo PvE, to dzieki temu wyciagniesz najwiecej funu.
@Gao_Mniejszy: Chromie jest ponoć dopiero dostępna dla twoich kolejnych postaci żeby nie było nudno levelować, pierwszą postać ci wrzuca po tutorialu w questy Battle of Azeroth, a od 50v Shadowlands (na większości postaci, bo np takiego w miarę nowego Demon Huntera ci uruchomi w ogóle bez tutorialu i na Legionie xd Blizzard jednak ma w d ułatwianie życia nowym graczom, na Demon Hunterze sam musiałem biegać szukać gdzie zacząć WoWa normalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xiv7: Na jednym koncie mam maina DH i normalnie prowadzilo questline po Legionie, nie trzeba bylo szukac niczego. Ale fakt, zapomnialem ze alty moga tylko wybierac Chromie po wbiciu 50 lvla na mainie. @Gao_Mniejszy: Nie, kazda postac ma swoja lokacje startowa, chyba ze wybierzesz druga opcje przy zakladaniu postaci (zapomnialem jak sie to nazywa, ale jest specjalna lokacja bedaca tutorialem, polecam jezeli wczesniej nie grales) po ktorej trafiasz do stolicy