Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vortop: zasadniczo jeszcze mając te 15 lat byłem youngcelem z mordą 5/10, ale nagle coś żuchwa urosła xD i się zaczęły poprawiać kontakty. Może czytałeś moje wpisy i wiesz, że mnie związki i inne relacje niezbyt interesują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vortop: pewnie za te parę lat będę chadem mocnym, ale konto zakładałem mając 14 lat będąc ogólnie przegrywem społecznym. Zawsze jednak będę trzymał z braciakami z tagu i walczył przeciw normictwu.
  • Odpowiedz
@o__p: ciekawe, ale jak cię coś tam zagadują, to problemów nie będziesz miał. #!$%@? w sumie, że nie masz parcia na związki. Mój znajomy ma podobnie jak ty, a ja znowu pragnę dziewczyny i segzów tak bardzo, że codziennie o tym myślę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vortop: mi się #!$%@? wydaje właśnie parcie na związki, beka z normictwa jakieś dramy, zdrady, afery - łapie mnie żeżuncja jak widzę tą ich pajacerkę xD
  • Odpowiedz
@o__p: no troche tak. Ja jestem dziwnym czlowiekiem i z jednej strony pragnę normickiego życia, a z drugiej jak sie spotykam z takimi normikami to mi sie nie chce z nimi rozmawiac, bo mówią tylko o seksie, alkoholu itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vortop: z przegrywem na tagu to o wszystkim pogadasz od picia tanich trunków przez politykę, muzykę po rozważania filozoficzne. Normik to postać z generatora postaci losowych i z nim nie stworzysz bardziej zawiłej konwersacji niż wspomnienia z ostatniej imprezy normickiej albo o influencarach z insta i yt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ropemaxxer: mam 180+ już i nie chcę mieć 190+ bo samochody sportowe są u mnie wyżej niż jakieś baby, a z wzrostem 2m nie wejdę do lotusa czy ferrari. Poza tym mając mordę chada nawet przy wzroście 170 można mieć laski. Wiem, bo znam takie osoby osobiście. Przestańcie wspierać hipergamię, przestańcie zachowywać się jak zwierzęta.
  • Odpowiedz