Wpis z mikrobloga

Powrót Tuska do polskiej polityki to ostateczność i jedyna szansa na skruszenie tego pisowskiego betonu. Choć jad, żółć i nienawiść będą się wylewać z trzewi patologicznych pięćsetplusów, ich posłów oraz tuby propagandowej TVP to wierzę, że w końcu kraj wróci do normalności i jakiegokolwiek rozwoju. Niech "rudy złodziej" wraca bo to co "on ukradł przez 8 lat rządów PO" to PiS zabiera w tydzień.

#polityka #przemyslenia #bekazpisu #tvpis
  • 9
@swiety1906: Swoją drogą podziwiam jego decyzję. Przecież w tym naszym polskim #!$%@?łku dla zwolenników reżimu to jest persona non grata. Oni go iście nienawidzą i jaką trzeba mieć silną psychikę by się z tym zmierzyć. Swoje zarobił, mógłby spokojnie do śmierci leżeć przy kominku i popijać burbon, a tak nastawia się na nieustanne ataki na siebie, rodzinę. Te bezmózgi z TVP już odkopują historię starożytną, aby cokolwiek znaleźć i rozjuszyć swoich
Niech "rudy złodziej" wraca bo to co "on ukradł przez 8 lat rządów PO" to PiS zabiera w tydzień.


@swiety1906 Smutne macie standardy - "przynajmniej mniej kradno" ¯_(ツ)_/¯. Dokładnie to samo mówi typowy widz TVP, tylko w drugą stronę.

Ciekawe, kiedy wpadniecie na pomysł, by głosować na kogoś, kto się nie skompromitował notorycznym kłamaniem i łamaniem obietnic wyborczych.
@Emes91: Jakbyś nie zauważył to jest tam cudzysłów, a jak jest cudzysłów to z reguły oznacza, że się kogoś cytuje. Ponadto istnieje również coś takiego jak sarkazm bądź ironia, warto się zapoznać z definicją. Mi Tusk nic nie ukradł więc bzdurne pisanie o standardach i używanie liczby mnogiej "macie" mija się z celem kolego.
@swiety1906 Argumentum ad wiekum zawsze w cenie. Widać, że jedynym twoim argumentem pozostaje "przynajmniej nie byli AŻ TAK źli jak PiS", czyli powtórzę jeszcze raz - smutne masz standardy. I żadnej Konfederacji ci nie sugerowałem, bo nigdzie nie zakładałem, że masz poglądy prawicowo-konserwatywne,
@swiety1906: powrót Tuska to dobra opcja, ale dekompozycja odbędzie się jak Jarka zabraknie, co by o nim nie mówić jest to polityk który od 20 lat jest tym co określa jak scena wygląda. Mam wątpliwości czy Tuskowi się chce.