Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: ja miałem niagara launcher i nie działały mi gesty. Podobno jak ma się szufladę a nie klasyczny widok ekranu głównego to problem jest ten sam. Więc musiałem wrócić do zwykłego. A tak mam wrażenie że odblokowanie przyciskiem palca szybciej działa.
@d3v: też mam takie wrażenie, ale jednocześnie pojawiają mi się problemy z internetem - nagle przestaje działać net. Wyłącz / włącz wifi w telefonie - jest ok. Ale jak korzystam z danych komórkowych - podobnie! Wyłącz / włącz i net wraca. Przy czym nie mam pewności czy to wina systemu, ale problem zaczął się pojawiać dopiero teraz..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: u mnie takiego problemu nie ma ale pdoobno jest trochę błędów m. In ten z gestami jak i inne i mają latać kolejnymi aktualkami więc myślę że to problem aktualizacji. Jak wpiszesz android 11 xiaomi błędy to wyskakuje sporo artykułów.

Swoją drogą żałuję że nie ma mi 10 se czy odpowiednika. Mi 9 se to super telefon zamierzam być z nim do końca jego dni ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: Ja po ostatniej aktualizacji mam problem z radiem w aucie nie chce się łączyć poprzez bluetooth wcześniej było Oki na tel różowej bez problemu się łączy. A jakis sposób by aktualizacja pojawila się w Ota? Mam region Niemcy zaznaczone wcześniejsze aktualizacjie
@husky83: zauważyłem że po aktualizacji pogorszyła się jakość rozmów głosowych, tzn dalej pokazuje ikony że rozmowa jest prowadzona przez voLte lub voWiFi ale mam wrażenie jakbym rozmawiał na 2G, po drugiej stronie też słychać że mój głos jest gorszej jakości, telefon był kupiony w T-Mobile