Wpis z mikrobloga

przecież to jest niebywałe... teraz jestem przekonany ze ponad połowa tych kretynow z #reprezentacja nie rozumiała co Sousa do nich mówił. Jak można tak kaleczyć angielski w tych czasach, mając w głowie od kilku lat, ze może uda się wyjechać poza #ekstraklasa. Dramat #!$%@?. #mecz a jeszcze dodam #rakow
rovi - przecież to jest niebywałe... teraz jestem przekonany ze ponad połowa tych kre...
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@rumulusparaliticusXVI: Dobre pytanie, zazwyczaj nie, ale gdy ten ktoś idzie np. Na rozmowę o prace i potem mówi mi, że jak usłyszał słowo „maszyna” to myślał ze chodzi o auto, a nie o maszynę na produkcji, to tak ;) ale na szczęście jest na tyle wyrozumiały, ze go to nie rusza - w przeciwieństwie do Ciebie :)
  • Odpowiedz
@Berciquez: Kamil Piątkowski już były zawodnik rakowa obecnie RB salszburg, obecny w kadrze na obecne euro.
Swoją drogą ciekawe czy byłby gorszy od bereszynskiego.
Co do angielskiego każdy chyba zrozumiał co miał do przekazania a na na boisku nie będzie pisał wierszy i ważne żeby umiał się porozumieć z resztą.
  • Odpowiedz
@rovi: chłopak ma 19 lat jest jednym z najlepszych obrońców Polsce, bedzie zarabial pare baniek rocznie a jakiś obsraniec z piwnicy bedzie sie czepiał złego akcentu xD
  • Odpowiedz
@Bydlaczek: raczej 21 niż 19 xD, zarobki może faktycznie na poziomie paru baniek rocznie a czy jest czołowym obrońcą to się okaże, na euro nie zagrał nawet minuty a ekstraklasa nie jest zbyt miarodajna.
  • Odpowiedz
@rovi: Czy naprawdę tylko mnie się wydaje jakby on to czytał? Tak na moje oko i ucho to on angielskiego nie zna nic, nawet bez akcentu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rovi: kij z tym angielskim, ale nagrywać filmik dla klubu na jakimś #!$%@? basenie na gołej klacie i okularach od Borka XD to już mógł poprosić Salzburga żeby przysłali klubowa polówke i ładnie z klasą nagrać XD
  • Odpowiedz