Wpis z mikrobloga

Jak wygląda teraz trend jeśli chodzi o aplikację w których można edytować wideo. Kiedyś GoPro miało swoją aplikację na PC - słabą, pełną błędów, ale banalną w obsłudze. Tej już GoPro nie wspiera. Davinci jest darmowe ale to dość ciężki w obsłudze kombajn, równie trudny w obsłudze jest pewnie Adobe Premiere. Próbuję coś skleić z filmików z kamerki, ale nawet nie wiem w jaki program się pchać z amatorskim, ale dużym projektem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gopro #kiciochpyta #pcmasterrace
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parker_: korzystam z PowerDirector, idealny nie jest, jeśli chodzi o optymalizację, czasem dostaje zadyszki, ale dosyć intuicyjny i prosty w obsłudze
@Parker_: No pewnie jak masz spasować wszystko kolorystycznie, spasować poziomy kolorów, dźwięku według specami. Dodać coś więcej niż cięcia w sensie kreatywnym może i trochę ale i do montażu to wrzucasz do browara clipy wrzucasz na timeline i przypinasz i wsio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: no ja na telefonie mam opcje zakupu 220/rok chyba że to jakaś subskrypcja. Ogólnie mega nieintuicyjne to gopro, kupiłem w dobrej cenie i po odpakowaniu zajawka minęła żałuję że wypakowalem :D