Wpis z mikrobloga

@UzurpatorZygfryd: niestety więcej "nas" łączy niż dzieli. Piszę nas bo to ty byś grupował ludzi tylko z powodu kolor skóry, ja tam nie czuję specjalnie przywiązania do ludzi tylko dlatego, że też sąbiali. Popatrz sobie na jakichś sebiksów, patusów i ich profile. Ludzi typu "17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz". To jest to samo i pod wpisami o ich przestępstwach to samo - próba obrony, wyzywanie od konfidentów itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Gerard_z_Libii:

@UzurpatorZygfryd: niestety więcej "nas" łączy niż dzieli. Piszę nas bo to ty byś grupował ludzi tylko z powodu kolor skóry, ja tam nie czuję specjalnie przywiązania do ludzi tylko dlatego, że też sąbiali. Popatrz sobie na jakichś sebiksów, patusów i ich profile. Ludzi typu "17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz". To jest to samo i pod wpisami o ich przestępstwach to samo - próba obrony, wyzywanie od
@heavenshill: Wykopki wyśmiewając doszukiwanie się rasizmu pokazują że sami są rasistami.

Dziennikarka wstawia zdjęcie podejrzanego

nie rasizm

grupka próbuje jej przypisać rasizm za to że wybrała niekorzystne zdjęcie bo jest biała

rasizm

bekazmurzynow XDDdDD @defkor

banda kretynow, wszędzie widzi rasizm białasów, zamiast się do roboty wziąć (ʘʘ) @Cypselus

Nie dajmy sobie wmówić że oni są tacy jak my. Nie są. @UzurpatorZygfryd

HEHEHEHEHEHEHEHEHEEHHEHEHEHEHEHEHEEHEEHEHEHEHE. MONKE. @DeadIy

samozaoranie błotnistoskorych bezcenne
@Mirkosoft pewnie jest tak jak piszesz. U nas po zabiciu Stachowiaka hordy bialych ruszyly w miasto krasc najki, to jest niezalezne od koloru skory, chec kradziezy i rozwalania miast.