Wpis z mikrobloga

@UzurpatorZygfryd: niestety więcej "nas" łączy niż dzieli. Piszę nas bo to ty byś grupował ludzi tylko z powodu kolor skóry, ja tam nie czuję specjalnie przywiązania do ludzi tylko dlatego, że też sąbiali. Popatrz sobie na jakichś sebiksów, patusów i ich profile. Ludzi typu "17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz". To jest to samo i pod wpisami o ich przestępstwach to samo - próba obrony, wyzywanie od konfidentów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Gerard_z_Libii:

@UzurpatorZygfryd: niestety więcej "nas" łączy niż dzieli. Piszę nas bo to ty byś grupował ludzi tylko z powodu kolor skóry, ja tam nie czuję specjalnie przywiązania do ludzi tylko dlatego, że też sąbiali. Popatrz sobie na jakichś sebiksów, patusów i ich profile. Ludzi typu "17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz". To jest to samo i pod wpisami o ich przestępstwach to samo - próba obrony,
  • Odpowiedz
@heavenshill: Wykopki wyśmiewając doszukiwanie się rasizmu pokazują że sami są rasistami.

Dziennikarka wstawia zdjęcie podejrzanego

nie rasizm

grupka próbuje jej przypisać rasizm za to że wybrała niekorzystne zdjęcie bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirkosoft pewnie jest tak jak piszesz. U nas po zabiciu Stachowiaka hordy bialych ruszyly w miasto krasc najki, to jest niezalezne od koloru skory, chec kradziezy i rozwalania miast.
  • Odpowiedz