Wpis z mikrobloga

Właśnie złożyłem 20 aplikacji na różne stanowiska juniora asp net mvc. Napisałem sam aplikację webową z bazą danych, nowocześnie wyglądającym frontem w css, zaimplementowanym mechanizmem kontroli dostępu i narzędziami administratorskimi. Normalna stronka gdzie masz własny profil gdzie wrzucasz oferty autek i głównego feeda gdzie znajdują się oferty innych użytkowników gdzie możesz kupić autko jak masz środki. Będę miał tego juniora czy nie?

#programowanie
  • 23
bez doświadczenia można się załapać na juniora czy nawet niskiego mida, wystarczy ogarniać.


@Zelber: Co za bzdury, programowanie komercyjne to kompletnie inna bajka niz porogramowanie do szuflady.
@FortunaHej: Zdefiniuj różnicę między kodem komercyjnym, a niekomercyjnym.

I może jeszcze jedno pytanie. Ktoś bez doświadczenia komercyjnego pisze projekt, zakłada firmę, wypuszcza go w świat, zarabia na nim. W którym momencie ten kod przestaje być niekomercyjnym, a zaczyna być komercyjnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Smonk_Da_Wead: Jako ogarnianie mam na myśli tworzenie kodu o znacznie lepszej jakości niż "uczelnianej".
między kodem komercyjnym, a niekomercyjnym.


@Zelber: Skoro jej nie znasz to sie po prostu nie wypowiadaj.

Ktoś bez doświadczenia komercyjnego pisze projekt, zakłada firmę, wypuszcza go w świat, zarabia na nim.


@Zelber: Tak, tak. A kierowca autobusu wstal i zaczal klaskac. Zejdz na ziemie.