Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kiciochpyta #studbaza #informatyka #wit #sgh

Cześć. Jestem w trakcie składania dokumentów rekrutacyjnych na studia zaoczne (lvl 26, generalnie jestem już absolwentem, ale kierunku, który niestety mnie nie satysfakcjonuje). Wybór padł na Informatykę na WIT lub MIESI na SGH. I teraz pojawia się zasadnicze pytanie - czy ktoś z Was miał do czynienia z tymi uczelniami na tych kierunkach? Bo ogólnie o kierunku nie pytam, bo sporo z Was pewnie studiowało informatykę, ale na PW, UW, WAT itd. Podobnie z metodami ilościowymi/informatyką i ekonometrią.

Byłoby super, gdybym uzyskał jakieś wskazówki i opinię oraz przedmioty, na których najlepiej jest poświęcić więcej uwagi niż na inne, bo jak wiadomo, często zdarzają się przedmioty które nikomu nie są potrzebne, ale są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60de1557f5711d000ad8afd3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
OP: @Ratriczek: Oo witaj, 2 rok studiujesz zaocznie? Jak oceniasz? Jak przedmioty? Na czym najlepiej się skupić na 1 roku dajmy na to? Chodzi mi o przedmiuoty matematyczne, z czego siętrzeba uczyć i jakie jest podejście wykładowców/ćwiczeniowców?

Orientujesz się jak będzie wyglądała kwestia zajęć zdalnych w nadchodzącym roku akademickim?

Dzięki i pzodrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: