Wpis z mikrobloga

Jest godzina 23.
Podsyłajcie jakieś Creepypasty ( ͜͡ʖ ͡€)
Ja zaczne

1. Zacząłem układać synka w łóżku a on powiedział mi: "Tatusiu, pod moim łóżkiem jest potwór." Dla świętego spokoju zajrzałem tam i ujrzałem go, drugiego "jego", mojego synka, który wyszeptał: "Tato. Ktoś jest na moim łóżku."

2.Gdy amputowano mu rękę doktorzy uprzedzili go, ze od czasu do czasu może czuć złudzenie swojej brakującej kończyny. Nikt nie przygotował go na moment w którym poczuł zimne palce na swoim "złudzeniu".

3.Nie mogę nic słyszeć, widzieć, oddychać ani się poruszać i jest tu cały czas tak ciemno. Jeśli wiedziałbym że tak będzie to wyglądać chciałbym zostać skremowany.

4.Nie bój się potworów, po prostu ich poszukaj! Spojrzyj w lewo, w prawo, zajrzyj pod łóżko, do szafy i za komodę, ale nigdy nie patrz w górę- ona nienawidzi gdy się ją zauważa.

5.Obudziło mnie stukanie w szkło. W pierwszym momencie sądziłem że dochodzi zza okna, ale wtedy zdałem sobie sprawę że po raz kolejny słyszałem je z lustra.

6.Oni świętowali pierwsze udane zamrożenie człowieka. On nie miał żadnej możliwości powiedzieć im ze wciąż jest przytomny.

7.Zastanawiało ją czemu rzuca dwa cienie. W końcu była tu tylko jedna żarówka.

8.Siadło na mojej półce z bezmyślnym, porcelanowym spojrzeniem i najpiękniejszą, różową sukienką dla lalek którą udało mi się znaleźć. Dlaczego musiała się urodzić martwa?

9.Twarz wyszczerzona w uśmiechu wpatrywała się we mnie zza okna mojego mieszkania. Mieszkam na czternastym piętrze.

10.W moim telefonie znalazłem zdjęcie mnie śpiącego. Mieszkam sam.
#creepypasta
  • 12