Wpis z mikrobloga

Dopiero mocna sztuczna inteligencja to ogarnie


@Snaki: A myślisz, że kto będzie programował tą sztuczną inteligencję? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest film, SI zrobi tylko to, czego ją nauczysz. Nie wymyśli nowej aplikacji, na którą nikt jeszcze nie wpadł.
@Hatespinner: znaczy wiesz ja nie neguje że praca nadal będzie, mi by nie na rękę było bo bym prace stracił ( ͡° ͜ʖ ͡°) mowie tylko ze świat się rozwija i 30 lat temu a dziś różnica jest ogromna to kto wie jak będzie wyglądała technologia która ledwo powstaje na zasadzie grubego uczenia pod podstawowe umiejętności za kolejne 30

Można by napisać proste testy i oczekiwać że
ale do tego nie trzeba programisty


@Sl_w_k_1: Jak to nie? Robiłeś jakiś projekt związany z uczeniem sieci neuronowych? Programowanie to nie będzie zawsze pisanie ifów w Javce.

Inna sprawa pisanie stron na podstawie mocków. Jakby się uprzec nie było by ciężko (stosunkowo) zrobić coś co przerabia widok na gotowy kod - może gorzej z funkcjonalnością ale to już coś


@Snaki: Za 10-20 lat to co nam się wydaje że może
@rafal-heros: jak kiedyś wspomniałem. Tam gdzie trzaska się projekty jeden pod drugim na ta sama jodłę (np strony internetowe) ktoś to zautomatyzuje i będą generatory, wordpressy, edytory online. Natomiast tam gdzie za każdym razem mamy zupełnie nowy, inny problem zawsze będzie praca.