Wpis z mikrobloga

@janushek:

If you bought Director’s Cut PS4, you’ll be able to upgrade to Director’s Cut PS5 at any time for $9.99 USD
You can also upgrade directly (from original Ghost of Tsushima PS4) to Director’s Cut on PS5 for $29.99 USD

Buuu, beda mi kazac placic za upgrade z PS4 na PS5. I to kurde nie jakies 5dyszek tylko pewnie ze 120pln. Slabo
  • Odpowiedz
Buuu, beda mi kazac placic za upgrade z PS4 na PS5. I to kurde nie jakies 5dyszek tylko pewnie ze 120pln. Slabo


@stormkiss: w preorderze którego nie zacytowałeś kosztuje $19.99 i nie dostajesz samej ulepszonej gry tylko ulepszoną grę + nowy dodatek fabularny

@ZjemCiKolege:
dzięki, zapomniałem o 1 przed 9
  • Odpowiedz
@janushek: mam zwykla edycje na PS4. Chce to ograc w wersji Directors Cut na PS5, a za to zaplace 30dolcow. Placenie 20Dolcow by otrzymac gre na PS4 grac w kompatybilnosci wstecznej mnie nie interesuje ;)
  • Odpowiedz
@Theos: się śmiejesz ale pewnie upgrade Bloodborna byś kupił zaraz po zapowiedzi ʕʔ

@Wolsky: nie wiem, bliżej premiery będzie więcej info o dodatku i raczej nie będzie go osobno do kupienia
  • Odpowiedz
@Theos: znaczy sie ok, rozumiem, ze tam jest DLC, ktore bedzie pewnie dlugosci Moralesa, ale nadal. Za 30dolcow moga mnie w pompke cmoknac. Kupie na promce za pol roku cyfrowy upgrade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stachu__Jones: lipsync jest TYLKO na PS5
Thanks to the PS5’s ability to render cinematics in real time, cutscenes in Ghost of Tsushima and on Iki Island on PS5 will now offer lip sync for Japanese voice over.
  • Odpowiedz