Wpis z mikrobloga

If you bought Director’s Cut PS4, you’ll be able to upgrade to Director’s Cut PS5 at any time for $9.99 USD

You can also upgrade directly (from original Ghost of Tsushima PS4) to Director’s Cut on PS5 for $29.99 USD

Buuu, beda mi kazac placic za upgrade z PS4 na PS5. I to kurde nie jakies 5dyszek tylko pewnie ze 120pln. Slabo


@stormkiss: To ta wsteczna kompatybilność sony, czego nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: bo tam nie będzie graficznego upgrade. Teraz gra działa na ps5 w 60fpsFHD lub 30fps4k, a ma działać w 4k60 czyli takie połączenie obu opcji.
Skorzystają zapewne z checkerboard żeby podbić rozdziałke więc też to nie będzie takie pełne 4k
  • Odpowiedz
To ta wsteczna kompatybilność sony, czego nie rozumiesz( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Variv: Przecież możesz zostać na podstawowej wersji z PS4 i grać na PS5 w 60fps xD Stówkę będzie kosztować po prostu DLC i w sumie w jego ramach masz update do PS5 z ficzerami pada ¯\_(ツ)_/¯ Jakby sobie liczyli 100 ziko za same haptics i triggery to powodzenia, ale z dodatkiem powiedzmy długości Moralesa, na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Stówkę będzie kosztować po prostu DLC i w sumie w jego ramach masz update do PS5 z ficzerami pada ¯_(ツ)_/¯


@greven: eee, źle to formułujesz. Masz wersję PS4: za DLC płacisz 80 zł (20€), za DLC + ficzery pada płacisz 120 zł (30€)

Więc wychodzi 10€/40zł za trochę lepszą graficzkę, wibracje ma padzie i inne drobne rzeczy. Nie można powiedzieć, że w cenie DLC masz upgrade do PS5, bo płacisz
  • Odpowiedz
@Theos: Masz rację, bardziej chodziło mi o wskazanie, że to nie jest "hurr durr płatna wsteczna" tylko coś za tym idzie. Zobaczymy ile będzie kosztować ostatecznie update, ale dla mnie nawet te 120 to nie będzie zła cena, o ile DLC będzie odpowiednio długie i ciekawe (recenzje pokażą), a te 40 ziko za update w postaci szybkiego ładowania i hapticów i tak byłbym skłonny dopłacić - tak samo dopłaciłem do
  • Odpowiedz