Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@czeskiNetoperek: w Teksasie zdjęli wszystkie obostrzenia z dnia na dzień, i okazało się że mają taką samą lub lepsza sytuację jak z obostrzeniami hmm.

Czysty przypadek, tylko lockdown i szczepionki!
  • Odpowiedz
XD tak bo jak się ludzie zaszczepia to nie będzie lakdałnu XD


@szczur_wodny:
Jeśli się zaszczepi wystarczająco dużo - lockdownu nie będzie, albo będzie ograniczony.
Jeśli się nie zaszczepi wystarczająco dużo - lockdown będzie.

To jest naprawdę proste.
  • Odpowiedz
tylko lockdown i szczepionki nic więcej nie ma innej alternatywy, przynajmniej tak mówili w TV. Na pewno tak jest


@ThEND_22: Jeszcze maseczki i dystans społeczny. Generalnie nigdzie nie zajdziemy z negowanie rzeczywistości. Dobrze wiadomo jakie środki zaradcze można podjąć, i dobrze wiadomo że choroba jest groźna. Negowanie tego to droga do katastrofy, bo rzeczywistość ma tyłku urojenia szurów.
  • Odpowiedz
tak proste jak to że zamykanie lasów państwowych chroni życie Polaków XD


@szczur_wodny: Nie, nie chroni. To, że PiS zachowuje się kretyńsko nie czyni, że:
a) szczepionki nie działają albo są szkodliwe
b) maseczki nie działają
c) dystans społeczny nie działa
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: o, siema naiwny covidianku. Dla bezpieczeństwa załóż trzy kagańce na gębe, jedną na usta, drugą na nos a trzecią na czoło, na zewnątrz jest chłodno to nie powinieneś się udusić xDDD A do lasu lepiej nie wchodź bo podobno drzewa przenoszą covida, jest to groźne dla życia i nie warto, naprawdę xDDD Dla was nie ma już ratunku, robicie potulnie wszystko co pan każe no ale czego się po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: czemu? Każdy ma swoje zdanie na ten temat a ja od prawie dwóch lat codziennie słyszę covid covid. Nawet nie planowałem wchodzić w dyskusje na argumenty, a Teksas podałem jako ciekawostkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: przecież Czeski potwierdził to co napisałem tylko dodał w jakim momencie zdjęli te obostrzenia nic więcej, nie było żadnych przeciwstawnych argumentów ani błędów moim zdaniem
  • Odpowiedz