Wpis z mikrobloga

@KetchupMadero mój pierwszy pc który ojciec przywiózł mi z rajchu miał 3.11, a już później od 95/98 do win 7. Teraz linux/mac, ale jak miał bym składać takiego fest kompa to tylko okienka.
@KetchupMadero: Pamiętam że miałem tam wszystko przerobione. Były takie gazety "Twój niezbędnik" i co jakiś czas było wydanie piękny windows i multum programów do zmieniania wyglądu windowsa xp.

Jak będzie zainteresowanie to wrzucę zdjęcia z tych gazet.
@obersturmbaufuhrer: Właśnie, jeszcze pamiętam te "powitania" tajemniczych ludzi przed wejściem. Powtarzali w kółko "programy gry używki, programy gry używki" jak jakąś mantrę :)
Ale oni mieli w ofercie chyba każdy soft świata :)

Natomiast zawsze dziwił mnie fakt, że dyskietki 5'25 cala były nie do zdarcia. Były miękkie, były wiotkie, nie miały żadnego zabezpieczenia, ale działały ZAWSZE. A potem zrobili te 3'5 cala- sztywne, zabezpieczone blaszką na sprężynce, które psuły się
@KetchupMadero pamiętam, ale u mnie to wyglądało inaczej, rodzice założyli mi hasło do kompa którego oczywiście na początku nie znałem, bo za dużo grałem w ragnarok online czy inne mmo xd to były zajebiste czasy, mama przed wyjazdem do pracy rano, a chodziła na 10, wpisywała mi hasło do kompa xd to było mega bez sensu bo i tak grałem dużo xd później oczywiście te hasło rozszyfrowałem, a jedyny moment kiedy sam
a to ktoś pamięta? Grudzień 2001 dostałem pierwszego kompa na gwiazdkę, 3 lata z domu nie wychodziłem w wakacje bo klikałem w kąkuter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saggitarius_a: my mieliśmy pierwszego kompa gdzieś od września 99, najpierw był 98 (nawet nie SE) i pierwszą rzeczą którą potrafiłem robić na kompie była obsługa dyskietki startowej i instalacja systemu xD dzisiaj wiem że w sumie mogłem bootować z płyty,