Wpis z mikrobloga

#prawo #ruchdrogowy Mamy tu jakiegoś speca od ruchu drogowego a dokładnie ścieżek rowerowych? Uległem wypadkowi jakiś czas temu z winy według mnie wykonawcy drogi ale chciałbym się upewnić czy mam rację.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa: @Rozn3r: @Daleki_Jones: @Megawonsz_dziewienc: Tak głupio napisałem zgadzam się :) Chodzi o to, że jechałem główną ulicą i chciałem wjechać na ścieżkę rowerową. Była to nowo powstała droga cała przebudowa ale ukończona. I teraz mam pytanie do eksperta od kiedy zaczyna się ścieżka rowerowa. Z ulicy miałem przerywane linie i możliwy wjazd. Niestety kiedy wjechałem uskok był wysoki i zaliczyłem upadek co spowodowało, że
  • Odpowiedz
@Jankino: No na drugim zdjęciu widać ze znak jest dalej niż początek ścieżki rowerowej. Mimo to powinna być przystosowana i bezpieczna. Moim zdaniem jeżeli nie rozwaliłes się jakoś turbo porządnie to raczej ciężko będzie coś ugrać, albo długo trawy proces
  • Odpowiedz
@Jankino: Cięzko jest nazwac ten odcinek jednak dla mnie to początek ścieżki rowerowej. Moim zdaniem wina lezy po stronie zarządcy drogi jednak bez długiego procesu nie wygrasz. A stało ci się coś poważnego?
  • Odpowiedz
@Rozn3r: uszkodzony rower, komorka do tego blizny na twarzy i kolanie chyba tyle. blizny coraz mniej widoczne ale jednak zostały przy wysiłku fizycznym są bardziej widoczne.
  • Odpowiedz
@Jankino: Każdy z nas jest ekspertem, a tak serio to są moje przypuszczenia i z podobnych historii wiem ze w takich sprawach ciężko jest coś ugrać albo trwa to latami
  • Odpowiedz