Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem zapytać czy ktoś też tak miał. Pale medyczną 1-2x dziennie, czasem robię przerwy parę dni. Wczoraj zapaliłem sobie na sen i poszedłem spać gdzieś po 3h. W nocy śnił mi się w kółko ten sam sen, za każdym razem próbowałem się obudzić sam, ale po chwili znowu zasypiałem i znowu ten sam sen. Sny mam bardzo realistyczne, przespałem tylko pół nocy i czuję się jakbym miał mega zjazd. I to nie pierwszy raz śni mi się w kółko to samo. Czy to normalne?

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 13
@markir313: mi się regularnie od pięciu lat śnią paraliże senne xddd beka, dwa razy w życiu miałem i teraz chyba się boje, że będę miał i nie mam ich tylko mi się sni sytuacja jakbym miał a potem się budze i już nie wiem czy to sen czy rzeczywiście paraliż bo zawsze śni mi się poprostu nieruchomy obraz ściany w pokoju xdd

także normalne to chyba nie jest do końca ale
@swza: no ja raz tak miałem, że w śnie normalnie się obudziłem, wstaję z łóżka, robię codzienna poranną rutynę i nagle się budzę i znowu jestem śnie, wstaję z łóżka i tak kilka razy w kółko :D dziwne to
@swza: medicana - dostałem na ból pleców, mam dyskopatie od paru lat, chodziłem do kilkunastu fizjoterapeutów, okazało się, że to ze stresu w pracy mnie tak bolą, odkąd pale regularnie to czuję, że mam rozluźnione mięśnie i nic mnie nie boli
@BurakSuchodolski ciężko u mnie o regularne godziny spania, pracuje w it na zlecenia, więc czasem siedzę do 4-5 jak jest ciśnienie z projektami. Może też wina diety częściowo, tego nie wiem. Na razie spróbuję odstawić palenie na 2 tyg i zobaczę czy dalej tak będę miał. Teraz przy odstawieniu spodziewam się, że się pogorszy