Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest niesamowite na wykopie? że można mieć prawicowe poglądy i być atakowanym przez prawicę XD
Bo macie odmienne zdanie i zadajecie pytania. Bo podważacie to co mówi korwe. I to wystarczy, że stajecie się ultra lewakiem XDD
#konfederacja to najbardziej zaślepiona w nienawiści grupa tutaj. Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. I pamiętajcie, nie zadawajcie pytań. Bo wtedy bardzo szybko wyjdzie, że konfederacja utopia nie istnieje - ale wyznawcy - tak wyznawcy konfy tego nie dopuszczają do swoich małych główek.
Wolność? Oczywiście piękne hasełko. Tylko jakoś dziwnym trafem zawsze kończy się kiedy chodzi o czyjąś wolność. Bo wtedy już nie. Wolność dla mnie i dla rodziny. A reszta to niewolnicy.
To jest wręcz niesamowite jak ludzie którzy mówią o wolności - jednocześnie są zwykłymi sebkami i zamordystami, którzy mówią o tym, że jednostka ma zostać poświęcona dla dobra ogółu.

Ps. Nie jestem lewakiem, ale patrząc na poziom prawicy tutaj - to wolę być kojarzony z nimi bo chociaż nie robią takich fikołków i nie robią wroga z każdego kto śmie zadać pytanie.

#bekazprawakow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polskabialoczerwoni: spójrz ile osób mnie wolało po głupim obrazku co ostatnio dodałem. Z niesamowitą wręcz fascynacją opowiadali jak to konfa daje wolność - po czym stwierdzali, że choroby i rodzenie potworków to margines i ich to nie interesuje i dla marginesu nie będzie się zmieniać prawa.
Albo geje - to margines, więc można ich olewać.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Ja np przez moje poglądy byłem kiedyś nazywany i uważałem się za lewaka a dzisiaj to zesrałbym się z żalu jakby ktoś tak o mnie powiedział, popularnie rozumiana lewica jest totalnie ośmieszona i to totalne umysłowe dno i wodorosty, wolałbym żeby nikt tak o mnie nie myślał bo to byłaby dla mnie obraza.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: mówienie o konfie jako hermetycznym, jednowektorowym środowisku jest nieporozumieniem i niezrozumieniem idei wolności ani konfederacji. Nie możesz napisać, że spotkało ciebie to od konfy, tylko od konkretnych zwolenników konfy.

Jeśli masz z kimś jakąś spinę to sobie z tymi ludźmi wyjaśnij i przestań płakać. Każdy może mieć własne zdanie. Popieranie aborcji nie wyklucza popierania konfy, bycie gejem nie wyklucza popierania konfy. To tylko lewackie klapki na oczach mówią ci, że się tak nie da.

Jeśli chcesz się tych lewackich klapek pozbyć dam ci
  • Odpowiedz
@Gnieznianin:
"Jeśli w twoich rozmowach pada argument katolibanu, aborcji, praw gejów itp to wg mnie oznacza, że próbujesz forsować kłamstwa. Prawo do aborcji nie ma nic związanego z wolnością a praworządnością. Przywileje dla gejów nie mają związku z wolnością itp."
Czyli to co mówiłem, jesteśmy za wolnością ALE. Typowy konfiarz
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: a teraz piękne odwrócenie kota ogonem. Jesteś zamordystą, który odmawia ludziom prawa o decydowaniu o własnym ciele, i teraz zaczniesz pewnie swoje frazesy o tym, że to mordowanie dzieci. Ciekawe, że umieranie ludzi w kapitalistycznych firmach wam nie przeszkadza. Albo wyzysk dzieci w kapitalistycznych kopalniach.
Hipokryci i zamordyści
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: to, że nie znając mnie jako człowieka, ani nie znając moich poglądów w jakikolwiek sposób mnie oceniasz pokazuje tylko, że nie poradziłeś sobie z dorastaniem. Zwróć się do terapeuty, bo nie przepracowałeś radzenia sobie z gniewem i agresją.

Próbujesz kłamać i mamić stawiając na równi wolność i prawo. Przestań kłamać, to zauważysz jaki jest to moralny dylemat.

Nikt nie każe ci głosować na konfe. Nikt nie karze ci zrozumieć kogokolwiek na nich głosujących. Jesteś wolny i rób co chcesz. Masz do tego prawo. Jak i ja mam prawo głosować na konfę, mimo iż nie zgadzam się z 20-30%
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: do 1 części się nie odniosę. Widzę, że prawdziwy wykopowy psycholog uniwersytetu przegrywów im. Janusza Koran Mekka
Nikt nie każe. Ale żyję w tym kraju - i jakbyś nie zauważył nawoływanie do biczowania gejów przez polityków widzę, i nie ma żadnego przyzwolenia społecznego dla tworzenia dyktatury.

konfa weźmie na cel mnie? Już wzięła. Płaszczyk wolności opadł i zaczęły się groźby śmierci. Tak wygląda twoja wolność. Wolność do ucieczki z
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: fakty, dopiero napisałeś, że jak ktoś chce aborcji to niech jedzie za granicę. Jesteś zamordystą i przyznaj się do tego, że chcesz szarych koszul, a nie wycieraj sobie mordy wolnością.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Kolejne obelgi, masz coś innego w słowniku?

To się nazywa wolność.

Mogę robić co chcę i głosować na kogoś, kto zapewni mi to czego oczekuję. Nawet jeżeli w innych sprawach się z nim nie
  • Odpowiedz