Wpis z mikrobloga

Bycie ładną laską jest jak granie na kodach. Od małego słyszysz jaka to z Ciebie księżniczka. Spermiarze robią za Ciebie prace domowe, zabiegają o Ciebie i dostarczają atencji pompującej ego. Otwierają Ci drzwi, wożą i stawiają obiadki. Później gównostudia i już bogaty kukoldzik albo Oskarek sponsoruje wakacje i wystawny lifestyle. Zero ciśnienia na jakiś własny sukces czy rozwój. Osiagnelas go rodząc się z cipą i ładną mordą. 90% ładnych lasek, które poznałem tak właśnie przeżyło swoje życie i to są na maxa tępe dzidy. Ha tfu na was p0lki i spermiarze.
#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiety_spokoj: no i dobrze.
zajmują się tym do czego zostały stworzone - dawaniem d--y.
nie rozumiem skąd w tych czasach parcie na sukcesy czy rozwój kobiet.
do czego to jest - nam mężczyznom - potrzebne? aby się jedna z drugą mądrzyła i pyskowała?
przecież one nie są nawet ewolucyjnie do tego przygotowane.
przez setki lat ich rola była sprowadzana do rozpłodu i zajmowania się domostwem.
dlaczego miałoby się to nagle
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: macie takie kobiety na jakie zasługujecie. Mnie by brzydziła karyna bez studiów, czułbym się jak ruchając (mentalne) dziecko. Jakbym chciał kogoś niesamodzielnego kto nie potrafi myśleć to bym został pedofilem.

@Prezes_Rafatus: no jeszcze by się okazała bardziej inteligentna od ciebie i twoje ego zostałoby wdeptane w ziemię xd
  • Odpowiedz
Mnie by brzydziła karyna bez studiów, czułbym się jak ruchając (mentalne) dziecko.


Tak, jakby studia w Polsce były gwarantem jakiejkolwiek inteligencji XD

Ale równocześnie szanuję za mienie wymagań, czyli coś, czego większość kukoldystanu nie ma.
@Pierorzek:
  • Odpowiedz
macie takie kobiety na jakie zasługujecie


@Pierorzek: jedno z głupszych zdań jakie przeczytałem. Każdy zasługuje na równego sobie, a k0biety nie są równe mężczyznom intelektualnie, do tego wykorzystują fakt posiadania cipy i są hipergamiczne. Laska przegryw nie będzie chciała gościa przegrywa, a Ty mówisz że każdy ma taką osobę na jaką zasługuje? XD
  • Odpowiedz
  • 3
@swiety_spokoj xD żeby tylko ładną. Każda kobieta ma lepiej, wystarczy się po prostu urodzić bez c---a. Dla sperniarzy przecież "wszystkie p0lki to najpiękniejsze kobiety na świecie", te ważące ponad 100kg i mające morde jakby wysrywały największego kloca stulecia również. Ja tam nie widzę żadnego podziału na odmienne traktownie ładnych i brzydkich, bez kitu. Wystarczy wyjść na ulice i popatrzeć jak w fatalnym stanie jest rynek matrymonialny.
  • Odpowiedz
  • 4
@swiety_spokoj niekoniecznie. Od dawna mam wrażenie nawet że przeciętne kobiety mają jeszcze lepiej niż ładne, bo spermiarze wstydzą się ładnych dziewczyn i z góry zakładają że albo one mają już chłopaka albo nie mają u nich szans skoro są takie ładne, więc nie marnują tyle energii w spermienie do nich tylko przeznaczają ją na spermienie do tych brzydszych. Nigdy nigdzie nie zauważyłem by ładna kobieta miał jakoś specjalnie łatwiej od brzydkiej.
  • Odpowiedz
  • 3
@swiety_spokoj nie ma mniejszych szans na bogatego gościa. Jest pełno dobrze zarabiających facetów którzy desperacko szukają kobiety. Poza tym nie mówimy tu o potencjale w znalezieniu partnera, tylko ogólnie o lepszym traktowaniu przez społeczeństwo, a do tego wystarczy tylko c--a, nie ważne czy ładna czy brzydka. Ładniejsi faceci też mają łatwiej ale różnice pomiędzy ładnymi a brzydkimi dziewczynami są nie porównywalnie mniejsze niż pomiędzy brzydkimi a ładnymi facetami. Brzydko kobieta nadal
  • Odpowiedz
macie takie kobiety na jakie zasługujecie. Mnie by brzydziła karyna bez studiów, czułbym się jak ruchając (mentalne) dziecko. Jakbym chciał kogoś niesamodzielnego kto nie potrafi myśleć to bym został pedofilem.


@Pierorzek: co ty p--------z, przeciez wiekszosc tych ladnych lasek wlasnie ma studia,a i tak sa glupie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Wiecie co? Moje 2 ex były to bardzo ładne dziewczyny, na prawdę. Jednak po czasie stwierdzam, że były to puste baby, materialistki.

Moja 1 ex mnie zdradziła. Była potem w 2 kolejnych związkach i dowiedziałem się, że została zdradzona xD. Także karma wraca! KARMA. i teraz jest sama!

Moja 2 ex nagle z d--y zachciała przerwy to ja do widzenia!. Oczerniała mnie w swojej pracy, kłamała i oszukiwała. Była
  • Odpowiedz