Wpis z mikrobloga

#warcraft #warcraft3 #warcraftreforged #worldofwarcraft #gry
Czy ktoś mi powie jak przejść tą #!$%@?ą misję w W3 gdzie trzeba wybić mieszkańców Stratholme? Nie mam czasu kompletnie na nic, a jak idę w pierwszej kolejności zabić Mal'Ganis'a to zostaję z bohaterem i jednym piechurem bo ten zjeb przywołuje to zielone golemowe gówno, a moja baza zostaje #!$%@? przez abominacje bo nie mam czym jej bronić - te wieżyczki #!$%@? dają. Ta misja już w oryginale mnie #!$%@?ła ale tutaj to jest jakieś nieporozumienie.
  • 12
@Marvolauke: nie chłop tylko milicja, w ratuszu powinieneś mieć opcję zwołania milicji i wtedy chłopy zmieniają się w nieco słabszych footmanów i jeśli masz ich wystarczająco dużo i nimi micrujesz to możesz sie wybronić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marvolauke: taki pro tip, może nie wiesz - chłopów możesz zabić przed zamiana, szybko wykonujesz polecenie ataku (guzik a) na chłopie zanim się przemieni. Mają mniej hp i armora przez co jest szybciej. Z malganisem bić się nie trzeba, ja chyba tylko raz się z nim #!$%@?łem. Warto wysłać gdzieś dosłownie max 3 kawalerzystów żeby sobie osobno bili domki i zombiaki. Jak Ci baza pada to masz przecież wieże, łatwo się
@Marvolauke:
1. w bazie budujesz 3-4 wieżyczki.
2. 6 robotników do złota / 4 do drewna / 1 do budowania - prio
3. bierzesz ekipę startową i wbijasz na środek niszczyć budynki - to tam będzie pierwszy spawn mal'ganisa
4. na początku ma tylko 2 ghule, więc spokojnie go kończysz
5. w międzyczasie robisz upgrade do zamku i produkujesz knightów do końca yellow capa żarcia
6. po środku proponuję iść ma