Wpis z mikrobloga

@x-kom jak to jest, że sprzedajecie na swojej stronie RTX 3080 z dostawą w poniedziałek, a ja czekam na swoją kartę od dnia premiery. Mimo, że kupiłem jeden z droższych modeli w tym dniu.
W mailach i rozmowach byłem zapewniany, że zlecenia są realizowane zgodnie z kolejnością.
Sprzedacie mi ją jak wyjdzie nowa generacja? Czy jak stanieje do 2k żebyście mogli na mnie zarobić drugie tyle?
#xkom #pcmasterrace #oszukujo
  • 8
@cabeiu: tak jak @wypokowy_expert: mówił. Prawdopodobnie by mi nie wydali ze względu na inny EAN o ile jest inny, albo numer zamówienia. Ale to czyste oszustwo tak traktować klientów. W dniu premiery kupiłem kartę za 4200 zł. Czyli prawie 1k więcej niż normalna cena i w efekcie czekam na nią juz prawie rok.

Zbieram korespondencję z nimi i wystosuję kilka pisemek gdzie trzeba wraz z wykazem obecnych ofert na stronie.
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: Jestem w identycznej sytuacji, @x-kom robi nas wszystkich w *uja. Zgłosiłem swoją sprawę do miejskiego rzecznika praw konsumenta, który to również zaczął procedurą w tej sprawie ale myślę że to za mało. Według mnie powinniśmy zebrać się i wystosować grupową sprawę do UoKiK (co też radziła mi zrobić rzeczniczka), ewentualnie pozew zbiorowy do sądu cywilnego. Zapraszam na priv w celu kontynuowania sprawy - jak i każdego innego oszukanego przez @
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: i co jak sprawa stoi panowie musimy zgłosić zbiorowe naruszenie prawa konsumentów i wprowadzenie w błąd innej drogi chyba nie ma trzeba się gdzieś zebrać do kupy i za atakować bo to co zrobił x kom nie do przyjęcia i jeszcze ta olewka.