Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#holandia #pracbaza #przegryw #seks
Jestem totalnym przegrywem, 34 lata, od 14 lat pracuje w Holandii a od 6 lat jestem "kierownikiem" hotelu pracowniczego i to ja rozporządzam ofertami pracy jakie dostaje moja agencja pracy.
W sensie zajmuje się:
- administracją nad całym "hotelem pracowniczym" media, naprawy, zakwaterowanie
- spisywanie umów z przyszłymi pracownikami
- logistyka czyli kto dostaje samochód, żeby dana grupa pracowników miała czym i jak wrócić z pracy
- rozdysponuje pracę, trzymam grafiki tak żeby każdy miał prace
- przyjmuje skargi itp itd.

No i wiadomo jak to jest, nie zawszę ktoś ma cały czas prace bo albo się nie nadaje, albo niema wakatów - a za hotel musi płacić i wyżywienie.
No i oczywiście, że mogę coś załatwić, komuś dać cięższą pracę a komuś lżejszą, komuś nadgodziny jak chce więcej zarobić, zmienić pokój itp itd.

Ale często się zdarzają #polki które myślą, że wszystko załatwią dupą. No i oczywiście, że załatwią ale ja nigdy tego nie proponowałem.
No i często jest tak, że puka do mnie dziewczyna do mojego biura/apartamentu i zaczyna gadkę czy by się nie dało znaleźć nam jakiegoś 4 osobowego pokoju, żeby wszystkie koleżanki były w 4 w jednym pokoju, albo że jakieś nadgodziny by chciały, albo jakąś lżejszą pracę np. z pomidorów do tulipanów, albo lepiej płatną no można wymieniać sto pomysłów.

I zawsze jest tak samo to wygląda z ich strony, głupia gadka, wybadanie tematu, flirt a potem jej ręką ląduje w moich spodniach, jakiś oral, seks itp.
No i pomyślcie jak niewiele trzeba, żeby taka polka się sprzedała - co 1 euro więcej na godzinę, pokój 2 osobowy, albo możliwość pójścia do pracy.
A no i najśmieszniej jest to, że te agencje pracownicze mają diabelskie kary, np. za zgubienie karty do pokoju, która jest warta 10 euro - potrącamy 200 euro, za zepsucie czegoś to samo no przebitka razy 30 na wszystkim.
I jakaś młoda dupa coś odwali, będzie musiała zabulić 300 euro, to potrafią przyjść do pokoju "pogadać" i kończy się zawsze na tym samy.
I ja nigdy nic nie proponowałem i nie sugerowałem - SAME SIĘ PO PROSTU PCHAJĄ

Więc ja nie wiem czy ja mam gdzieś jakieś opinie na internecie, że dupą u mnie wszystko załatwią. Czy polki mają takie wyobrażenie na świecie, że się dupą wszystko załatwi, no załatwi się - ale curwić się za zgubioną kartę do drzwi ...

Ja z reguły się odwdzięczam i zawszę im "pomagam"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dc4454f052ea000a31fd33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10