Wpis z mikrobloga

Dzisiaj szefowa w januszexie na prośbę załatwienia auta z klimą powiedziała "a w dupie mam czy wy się tam smażycie czy nie" XD to jest #!$%@? Bolzga, każdy tylko czubek własnego nosa widzi, a potem kwik że nikt nie chce pracować i jest rotacja pracowników. Jeszcze 5 miesięcy i wyjeżdżam do Reichu z tego chlewu
#przegryw
#pracbaza
#januszex
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw_wykopu: praca w #!$%@? warunkach u spawaczy? z kursem spawacza na początku spokojnie cię zatrudnią, pewnie nie za dobrą kasę, ale zatrudnią. a później już tylko budujesz expa i z czasem zarabiasz dobre siano
  • Odpowiedz
@joozef_p:

Zagrożenia na stanowisku spawacza
Dym spawalniczy
Najbardziej charakterystycznym dla spawacza zagrożeniem jest dym spawalniczy. Jest to szczególny rodzaj dymu, ponieważ zawiera w sobie substancje i związki chemiczne oraz cząstki stałe różnego pochodzenia. Po przedostaniu się do organizmu, składniki dymu reagują i powodują negatywne dla zdrowia
  • Odpowiedz
@joozef_p: Akurat z tym spawaczem to +1, przeglądałem offy pracy i spawacz ma tak #!$%@? pieniądzę w UK/DE. Jak ktoś chcę pożyć na poziomie i ma kursy spawacza i jakieś doświadczenie to radziłbym #!$%@?ć od razu. To jest wręcz life-hack.
  • Odpowiedz
Skoro jest tak jak mówisz to znaczy że nauka języka nie ma sensu i wyjazd też nie ma sensu. Bo skoro będę traktowany tam jak śmieć


@przegryw_wykopu:
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu zależy mordo jak to chcesz rozegrać. Wyjechałem we wrześniu 2020r i jedyne co mogę powiedzieć to żałuję że tak późno. Ludzie są w porządku, czasem jakaś wsza niemiecka się trafi, ale to wszędzie są czarne owce. Niemcy są świadome że na polu budowlanym i przemysłowym są straceni. Tutaj już tylko Węgrzy, Rumuni, Polacy, Chorwaci, Czesi, Słowacy i ciapaci. Osobiście nie narzekam. Roboe wentylację, pracuje od pon do czw, 38.5h tygodniowo
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu są kursy, nawet szkoły. Jest firma Thor która we Wrocławiu ma swoją szkole. Po chyba 3 latach nauki dostajesz auto z narzedzami i do Niemiec, ale nie trzeba na budowę żadnych kursów, jak nie jesteś debil i wiesz jak trzymać narzędzia to już można powiedzieć ze znasz się na robocie. Pojedziesz na jedną jak się nie sprawdzisz to pojedziesz na inną żaden problem, a po pół roku będziesz Pan Majster
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu: no warunki przy spawaniu nie są najlepsze, jest jakieś niebezpieczeństwo, ale w kilka lat na konktraktach odłożysz siano na mieszkanie/dom. Na polskie możesz spokojnie 20-40 koła miesięcznie zarabiać.
Da się niebezpieczeństwo niwelowować jak masz dobre praktyki. Jak jest się dzbanem to nawet praca na magazynie moze być niebezpieczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz