Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus różne są ideały urody. Przykładowo jak się opalę uważam, że wygladam lepiej,ale hindus powie ze zimą blada jak sciana wygladam ładniej bo jasna skóra jest najladniejsza.
Wielu Polkom będą podobali się Hiszpanie a Polakom blond Szwedki.
Podobnie jest z Polkami. Ty je widzisz na co dzień i masz inny ideał. W wielu krajach jednak nasze kobitki są oceniane jako b ładne.
@andziamitsu: Miałem bardzo dużo dziewczyn, pewnie aż za dużo. A byłem w praktycznie wszystkich większych krajach Europy poza Ukrainą i państwami Skandynawii. Dlatego takie typowe reakcje obronne zupełnie na mnie nie działają.

Urodę Polek chwalili mi tylko albo jakieś zapijaczone janusze ze społecznych nizin, albo obleśni Arabowie/murzyni, którzy dowiadywali się, że jestem z Polski. Raz w Atenach zagadał do mnie diler z Algierii bez zęba na przedzie, przyjechał kilka lat wcześniej
jak jakiś biedny (i obleśny) imigrant z 3 świata dowie się, że jesteś z Polski przeważnie zaczyna opowiadać jakie p0lki są piękne i ilu to już Anetek czy innych Beatek nie miał. W UK, czy w Niemczech to standard.


@amantadeusz: potwierdzam. Mi też się zdarzyło to sporo razy za granicą. Smutne, że nasz kraj kojarzą głównie z łatwymi kobietami
@amantadeusz: no widzisz, a mnie na przykład bardzo ciepło odbierali i komentowali w Indonezji, Singapurze czy Tajlandii. Było to dla mnie dziwne, bo uważam że ich malutkie dziewczyny są śliczne i jako Polka wymiękam wizualnie przy nich.
Ale niech Ci będzie - może oni wszyscy tak komplementowali bo chcieli mnie wyruchać i wyczuli, że skoro jestem z Polski to na pewno łatwo pójdzie, tak xD
O Indiach czy Katarze nie wspominam,
Urodę Polek chwalili mi tylko albo jakieś zapijaczone janusze ze społecznych nizin, albo obleśni Arabowie/murzyni, którzy dowiadywali się, że jestem z Polski


@amantadeusz: Polki są ładne, bo słowianki są ładne. Wyglądają znacznie lepiej od np. Niemek.
to jest rzeczowy argument. Mówisz o Pakistańcach i jakichś tam murzynach. Więc pytam czy to twoje urojenia czy może czymś poparte doświadczenia.


@andziamitsu: doświadczenie. Gadali mi to imigranci z Bliskiego Wschodu.

mnie na przykład bardzo ciepło odbierali i komentowali w Indonezji, Singapurze czy Tajlandii


@andziamitsu: przecież to byli zwykli spermiarze.

bo uważam że ich malutkie dziewczyny są śliczne i jako Polka wymiękam wizualnie przy nich


@andziamitsu: i masz rację.