Wpis z mikrobloga

Co do ch**a! (°° zleciłem wypłatę 200 USD z #xtb na konto walutowe w PKO BP - po trzech dniach kasa dotarła - 158 USD?! Co robić, kogo bić? Z tego PKO sobie jeszcze wzięło 2,90 USD prowizji jakiejś o_O

#gielda
  • 36
  • Odpowiedz
@getin: no ale zobacz na screen od @onionspirit "twoje konta są w różnych walutach więc transfer środków jest niemożliwy". Więc chyba się nie da.

Wysłałem reklamację do PKOBP i XTB, broker wysłał mi potwierdzenie ze wyszło od nich 200 USD więc ich się czepiać nie mogę, PKO ma mi wysłać tabelkę z podsumowaniem co gdzie zostało pobrane po drodze, jak będę wiedział to tu wrzucę. Konsultant z XTB napisał, że osobiście
  • Odpowiedz
w Pekao specjalnie do wypłat bo wtedy jest to przelew wewnętrzny bez prowizji


@Futhark: no ale ty masz w pko i tak ci dużo zeżarło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Trunktwilight: Dosłownie przed sekundą odpisali, że żeby dostać taką tabelkę to musze zapłacić 50 zł + koszty banków trzecich.

Podsumowując: system bankowy oj***ł mnie na 160 zł i ch**a moge z tym zrobić ()
  • Odpowiedz
@Trunktwilight: Zadzwonił do mnie doradca z PKO BP i przeprosił za gościa od reklamacji - obiecał, że w poniedziałek wyśle mi takie podsumowanie. Zaraz wrzucam znalezisko, żeby ostrzec ludzi przed SWIFT
  • Odpowiedz
@Cel87: pobrało Ci tylko 11zł bo może jakimś cudem przelew byl z opcja OUR i wtedy nie placisz albo kwota transakcji była mała.

Lub też byl jakis blad systemu i koszty nie naliczyły się ;)
  • Odpowiedz