Wpis z mikrobloga

@Czysto: Nie da rady oszacować sama postać warta około 60tys. zł ale nie warto sprzedawać bo takim chartem w 3h zrobisz około 400zł+ jak strimujesz to zyski dziennie są nieograniczone( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@metroboomin: Ja odbieram ten wpis jako informacje a nie ból dupy. Ja jestem fanem siatkówki a piłka nożna jest u mnie na 3 miejscu i nie mam z tym problemu że piłkarze dostali takie pensje. Tak wygląda rynek, rzeczywistość w sportach i tyle, trzeba z tym przejść do porządku dziennego.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają ale życie bez pieniędzy nie sądzę aby było szczęśliwe jednak wolałbym być siatkarzem z średnimi zarobkami
  • Odpowiedz
@banan5005: nie ma sensu wszczynać tej dyskusji, przepaść finansowa jest ogromna i na świecie mało która dyscyplina dorownuje pilce noznej, jedynie czolowe amerykanskie sporty czy tenis mają podobne pieniądze. Ale czy to cokolwiek odbiera siatkarzom, a dodaje piłkarzom?
  • Odpowiedz
@kajdikajdi: No tak, przecież od 2020 nic się nie mogło zmienić. Pozatym różnica to kolosalne ~100tys. co jest niesamowitą faktycznie przewagą... ach, szkoda strzępić ryja xD

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filip3k91: Xdd XD cdddd xd xd

Po pierwsze, 100 milionów nie 100 tysięcy, taka to różnica.
Po drugie, mogło się zmienić wszystko, jednak to nie nastąpiło.
Po trzecie, źródło w każdym możliwym wypadku lepsze niż Twoje
Po czwarte, więcej xd
Po piąte, https://www.google.com/search?q=most+popular+sports+in+the+world&oq=most+popular+spo&aqs=chrome.3.69i57j0l4.4740j0j4&client=ms-android-samsung-gj-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Po szóste, zgadzam się. Szkoda strzelić ryja XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@daglazz: Zgadza się, miało być 100 mln co w skali około 8 mld ludzi daje naprawdę niesamowitą różnicę... xD

@kajdikajdi: No i? Nadal jest to 900 mln ludzi... #!$%@? ja nie czaje czemu wy cały czas twierdzicie ze to niszowy sport. Nawet niech bedzie te 100 mln mniej, to nadal jest wynik bardzo zblizony. A jezeli twierdzisz ze tenis jest niszowy to jestes naprawde debilem xD

Takie FIVB zrzesza więcej
  • Odpowiedz