Wpis z mikrobloga

Słuchajcie obejrzałem właśnie zwiastun polskiej gry Cyberpunk 2077, od twórców gier Wiedźmin, CD Projekt RED i powiem wam że nie mogę się doczekać! Gra wygląda niesamowicie ciekawie! Pokażę wam co mnie zachwyciło mocno:
- zobaczcie, będzie można jeździć taksówką, może nawet pogadać z kierowcą podczas jazdy, tu jakiś ciekawy hindus, pewnie ważna postać fabularna, a te androidy? Kurde wyglądają obłędnie, czy to jacyś płatni zabójcy? Nie mogę się doczekać aby poznać ich historię!
- Jest jakiś koncert, metalowa laska, uwielbiana przez wielu fanów, pójście na taki cyberpunkowy koncert to będzie obłędne wrażenie, pewnie będzie zachwycała tak samo jak Priscilla z Wieśka 3
- Dalej mamy bilard z cyber licznikami, po prostu zwykła minigierka do pogrania w klubie których będzie na pewno o wiele więcej, ten szeryf wygląda zajebiście, ciekawe jakie ma dla nas zadania
- Mamy typka z nabitym wszczepem z młotem i kowadłem, no, no będzie jakiś polityczny wątek w grze, może chęć biednej ludności do powrotu do komunizmu? Bardzo ciekawe jak Redzi to poprowadzą!
- Mamy scenę jak gonią nas jakieś Vany, czyli zwykły pościg po mieście co już widzieliśmy w GTA V i wielu grach, fajnie że tu też można zgubić policje, gangsterów, pewnie im lepsze mamy auto kupione tym będzie nam łatwiej, a może nawet będzie się dało w trakcie ucieczki przejść na tryb latania, skoro część pojazdów w grze lata. Nie mogę się doczekać aby mieć "5 gwiazdek" i pojawi się ten oddział najlepszych łowców przestępców co byli w CGI zapowiedzi.
- I na koniec pokazali też oddział Trauma Team, którzy za wszelką cenę będą ratowali życie swoich klientów, ale misje od nich będą zajebiste! Pewnie będziemy musieli szukać tych klientów VIP, zabezpieczyć miejsce a potem czekać aż go od nas odbiorą. Może ich grupa skrywa jakąś ciemniejszą stronę? To na szczęście sami odkryjemy gdy będzie premiera

Zapowiada się hit dziesięciolecia! Gra będzie arcydziełem na miarę Wiedźmina 3 którego uwielbiam.
A Wy jakie macie wrażenia?
#cyberpunk2077 #gry
Mieszkopol - Słuchajcie obejrzałem właśnie zwiastun polskiej gry Cyberpunk 2077, od t...

źródło: comment_1624997662HPB2csMXXZF7wB2v7CwRqh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz