Wpis z mikrobloga

W dupach się poprzewracało. Rucha się jedna z drugą, do autokarów wsiadają, żeby Swae Lee drągala obciągnąć a potem: "pomusz, trudna sytuacja rodzinna, jestem w ciąży i nikt nie wspiera!!!" To po co dupy dajesz małolatko persymonko? No bo swędzi jak starszy kolega przekona i podotyka to tu to tam. Dają się zbajerować, wpadają w sidła dostarczycieli nasienia, którzy specjalnie wykorzystują fakt, że jest młoda, ładna i płodna tylko po to, żeby przekazać materiał genetyczny a potem się dzieje krzywda ludzka i zbierajmy na potrzebujące nastoletnie matki...

#przegryw #rozowepaski #seks #nastolatki
dupa_karuzela - W dupach się poprzewracało. Rucha się jedna z drugą, do autokarów wsi...

źródło: comment_16249657116AgECoKMsKy7oi8wb4g8Yk.jpg

Pobierz
  • 28
Dają się zbajerować, wpadają w sidła dostarczycieli nasienia, którzy specjalnie wykorzystują fakt,


@dupa_karuzela:
Kto tu wpada w sidla ten wpada w sidla. Jak pamietam z liceum to malolatki juz wtedy dosc aktywne byly w zaciaganiu topki genetycznej do lozka. Doczepi sie taka nagrzana 17tka to sie czasem caly wieczor nie bylo jak uwolnic zeby z ziomkami o geopolityce przy czystej pogadac.

Sama nieproszone sie ocieraly, obmacywaly i same pilnowaly zebym mocnego
@Hairysnake: No dla mnie jest to właśnie pojęte, dla ciebie chyba nie. "Diva" w razie wpadki ma cały szereg możliwości, od aborcji farmakologicznej po chirurgiczną, ma też znacznie wieksze możliwości zabezpieczanie się oprócz popularnej prezerwatywy.

Środki antykoncepcyjne mają to do siebie, że nawet pomimo ich stosowania nie ma 100% skuteczności, no ale według ciebie w takiej sytuacji lepiej #!$%@?ć kilku osobom życie, bo zarówno i dla nastolatki i dla dziecka i
@MirkobIog: a to tabletki nie da się dostać? XD proszę cię, żyjemy w takich czasach że dostać można właściwie wszystko z dowolnego zakątka świata a tu tableta na receptę jest nieosiągalna rzekomo XD no offence ale czy ty chodziłeś do szkoły specjalnej że ci to sprawia problemy ogarnąć takie podstawowe sprawy?

Czy to może divy są jakieś uprzywilejowane i one mają kontakty a taka małolata nie? ( ͡° ͜ʖ
@Hairysnake: Antykoncepcja hormonalna nie jest dla każdego, to po pierwsze, a po drugie też nie jest 100% skuteczna.

Daleko mi do tego żeby aborcja była kolejną metoda antykoncepcji, bo faktycznie jest tyle metod zabezpieczania się jak nigdy wcześniej, ale zawsze jest jakieś "ALE". Musi być furtka właśnie na takie przypadki jak wtedy gdy antykoncepcja zawiedzie.

Ja po prostu życzyłbym sobie żeby niechciane dzieci nie rodziły się z powodów nacisku rodziców, religijnych
Antykoncepcja hormonalna nie jest dla każdego, to po pierwsze, a po drugie też nie jest 100% skuteczna.


@MirkobIog: dlatego gdy chce się mieć pewność to stosuje się też kalosza i nie ma siły żeby z tego były gówniaki (nawet segz bez gówniaka nie gwarantuje ciąży ale pewnie to wiesz).

Musi być furtka właśnie na takie przypadki jak wtedy gdy antykoncepcja zawiedzie.


@MirkobIog: I będziemy mieć później całe pokolenia nieodpowiedzialnych dzbanów
@Hairysnake: A co tam, niech się 15-letni rodzice uczą PRAWDZIWEGO, powtarzam PRAWDZIWEGO życia. Bez szkoły, bez pracy, bez perspektyw. Niech dziadkowie #!$%@?ą jeszcze więcej bo teraz trzeba utrzymać kolejną osobę xD Jesteś chorym człowiekiem.

@fatsumitsu: o czym ty do mnie piszesz typie xD?

Jakie bękarty, jakie z twoich podatków? Jakbyś poświęcił wiecej niż 2 sekundy to moze być tam doczytał że jestem za aborcją xD
@MirkobIog: no tak gówniak = brak szkoły, ale zajście w takim wieku o czymś już jednak świadczy ¯\_(ツ)_/¯ Skoro dla ciebie to normalne to XD w ciekawym środowisku się obracasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znałem takie przypadki i normalnie typiary kończyły szkołę co prawda życiowo to im się nie powiodło za mocno ale to nie dlatego że pojawił się kaszojad w wieku 16 lat tylko dlatego że
@dupa_karuzela: Klasyczny błąd uczenia maszynowego 'long drop out the dick delay' (wysokie opóźnienie zrzucenia z siusiaka), po którym stopa błędu dopasowania do zbioru trenującego (knaga kolegów) jest w przybliżeniu zerowa i prowadzi do przeuczenia (overfitting) owocującego niskim dopasowaniem do zbioru testującego (akceptacja przez opinię publiczną bo wygenerowaniu bękarta).
Zgodnie z konwencją, algorytm należy w takiej sytuacji poprawić, a błędnie wygenerowane predykcje usunąć, tylko nwm gdzie na świecie obowiązuje abrocja bez górnej