Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: ja 2 lata pracowałem jako operator, programista, ustawiacz maszyn CNC , teraz rok przy automatach spawalniczych i nigdzie nie mogę znaleźć lepszych warunków niż 3300 netto, #!$%@? podkarpacie
@DR1W3R: To w lubelskim płacą już od 3,5k na CNC jak się dobrze poszuka a ostatnio miałem nawet propozycję za 4k tylko dojazd by zjadł zysk ze zmiany. Wszystko zależy od szczęścia i nie sprzedawania się za minimum "na początek".
@komanczos: oczywiście że się nie sprzedaje, od roku chcę wrócić do CNC i byłem chyba na 8 rozmowach o pracę, to sami Januszem ze starymi maszynami albo wielka firma z dyrektorem Niemcem który tylko singli zatrudnia bo wie że mogą #!$%@?ć za 3000netto na 3 zmiany, 25 km od domu i obowiązkowe soboty.
@DR1W3R: Niestety obróbką zajmują się głównie firmy garaż z Januszem za biurkiem, który liczy każdą sekundę obróbki i patrzy czy nie wynosisz zużytych płytek na handel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w 19 roku odbyłem ciekawą rozmowę w pewnej firmie.
Wysłałem CV i następnego dnia telefon od (jak się później okazało prawdziwego grubasa-Janusza) dyrektora tej firmy. Rozmowa o tym co robię, na jakim sterowniku i w połowie