Wpis z mikrobloga

Zanim zadam pytanie - Całkowity no offens, jestem przeciw wszelkim podziałom na tych co się szczepią i tych co nie.
Chciałbym się dowiedzieć jaki faktyczny jest cel szczepionek, jeśli można po nich zachorować ponownie, nie dają one gwarancji no a jakby nie patrzeć badania nad nimi zakończą się dopiero w 2023, jak wspomniałem nie zarzucam nic tylko chce konkretne i rzeczowe odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

#szczepionki #medycyna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nihilistycznie Nawet jak zachorujesz to po szczepieniu szansa że trafisz do szpitala jest bardzo mała a że umrzesz prawie zerowa. Przy zaszczepieniu 70-80% ludzi można otwierać wszystko po służba zdrowia udźwignie resztę przpadków. Lockdown to gówno czas się zaszczepić i wreszcie normalnie żyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@reveil Ale mimo wszystko, te szczepionki nie są w kategorii eksperymentu medycznego? Jeśli tak to nie wiem czy to jest sposób, szczepić się nieprzebadanym preparatem byle rząd łaskawie otworzył gospodarkę. I jaka jest pewność że przy tych 70-80% zaszczepionych faktycznie nie bedzie lockdownu?
  • Odpowiedz
@nihilistycznie: Nawet jeśli ktoś uparcie twierdzi że to eksperyment - no to co - jest skoro udany? Miliony ludzi się zaszczepiło zgonów było raptem kilka przypadków. Nie chce mi się nawet pisać i szukać ile ludzi umarło na covid zwłaszcza w Polsce bo po prostu żal za dupę ściska. Na 100% wolę szczepionkę nawet eksperymentalną niż Chiński eksperyment z bronią biologiczną co spieprzył z laboratorium i teraz mutuje niekontrolowanie.
  • Odpowiedz