Wpis z mikrobloga

@kicioch no domyslam sie :) mam nadzieje, ze bedzie troche lepiej dopracowane pod wzgledem doboru ludzi... Ostatnio mialam typa, ktory nawet komentarzy na wykopie nie pisze, nie mowac, ze nawet nic mi nie napisal, a ja mu taka fajna pake zrobilam...

@Bimbermaeister to juz nie ode mnie zalezy :P
@kicioch: Dlaczego akcje na wykopie maja byc brane pod uwage? Przeciez bylo wiele osob, ktore maja kilka akcji i sie wywiazalo z obowiazku. Jedynie dyskryminacje zielonych moge zrozumiec.

@tusiatko: Ja za to mialem bordowego i tez znaku zycia nie dostalem :P do poki sie nie zapytalem na mb o dojscie przesylki bo jej zdjecia nie bylo w podsumowaniu. Czyzby byla rowniez potrzeba dyskryminacji nadmiernie aktywnych uzytkownikow :P?

P.S. Z tym
@5th: nie wiem jeszcze jak to rozwiążemy ale pewnie nie ilość a ostatnie akcje będą brane pod uwagę - jeśli ktoś przez miesiąc się na wykopie nie udzielał w ogóle, a nagle chce wziąć udział w wykopoczcie to jest to trochę podejrzane. Ale robiłam już wpis i prosiłam mikrobów o Wasze propozycje - jeśli ktoś ma inny pomysł jak usunąć trolli to z chęcią posłuchamy :P
@kicioch: Nie wiem czy Wam by się to udało, ale fajnie by było gdyby pod weryfikację każdy przysłał zdjęcie całej paczki/listu a nie koperty, żeby "pokrzywdzeni" którzy nic nie dostali mogli przynajmniej wiedzieć na co czekali i się nie doczekali, bo Poczta Polska nie daje rady gdy nadchodzi Wykopoczta