Wpis z mikrobloga

@Qwertyasdf123: wyznaczam trasy samodzielnie w zakładce "Planowanie" w wersji webowej na kompie. Mam założone konto więc zapamiętane na nim trasy już po chwili są gotowe do nawigacji w apce na telefonie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Ja też tak jak @dybligliniaczek z różnych powodów polecam Locus Map Pro. Jest też chyba wersja darmowa która nazywa się Locus Map 4 i tam z tego co pamiętam też można importować GPXy. Bądź co bądź, z mojej strony warto zapłacić te 30zł za wersje pro jeżeli ktoś planuje sporo jeździć i nie chce inwestować w oddzielny komputerek/nawigację rowerową.

Dodam, że sam zaczynałem od mapy.cz, później bikemaps (stronka
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Nie pamiętam, czy w darmowej wersji były jakieś opcje wygaszania, w wersji Pro można sobie ustawić np. co ile ma się wygaszać i czy w ogóle ma się wygaszać (ja mam ustawione, żeby się wygaszało po 20 sekundach od ostatniej wskazówki/nawigacji głosowej i super mi odpowiada). Jeżeli nie chcesz żeby aplikacja ta jak i inne się wygaszały to najlepiej ustawić sobie w androidzie ustawienie wygaszania na "nigdy" i z
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Jeżeli zrozumiałem pytanie, to nie. Staram się wcześniej mniej więcej zobaczyć na mapach satelity google czy teren jest w miarę ok do jazdy. Nie da się w całości przewidzieć co będzie na trasie ale nie polecam planowania trasy na ślepo, bo można się zajechać. Na youtube na pewno jest sporo filmików i porad jak planować trasy.
  • Odpowiedz