Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, piszę w sprawie biurka do pracy na stojąco i siedząco.
Kiedyś szukałem czegoś porządnego ale też nie kosztującego miliona złotych, które będzie stabilne tak, żeby monitory się nie trzęsły itd.

I daje znać, że FlyingDesk daje radę, zakupiłem stelaż "700" + blat osobno z allegro.
Ogólnie jest dobrze bo na najniższej pozycji biurko w ogóle się nie buja i jest stabilne. Przy wysunięciu na 132 cm można odczuć lekkie drżenie ale porównując to z normalnym biurkiem (W sensie takim stałym) Bekant z Ikea to jest i tak DUŻO stabilniej, bo tam monitor (34") latał jak #!$%@? i zamiast używać takich fajnych ramion montowanych do biurka, musiałem przewiercić go do ściany na zwykłym wieszaku.

Paczka przyszła dobrze zapakowana, składanie poszło dosyć szybko a wszystko wygląda porządnie. Uwaga tylko trzeba kupić swoje śruby do mocowania do blatu.
Przestrzegam też przed kupnem kabla USB do sterowania, najnowsza wersja programu do zmiany wysokością nie jest w stanie go użyć i musiałem ściągać starą wersję z jakiejś koreańskiej strony... A ostatecznie stwierdziłem, że to #!$%@?ę (Nowa apka wygląda lepiej) i łączę się tylko bluetoothem.

#biurko #biurka #flyingdesk #pracazdalna #pcmasterrace #battlestation
Pobierz J.....g - Siema mirasy, piszę w sprawie biurka do pracy na stojąco i siedząco.
Kiedy...
źródło: comment_1624873597eopLMHeSjXn3jpEeptycY8.jpg
  • 35
@interpenetrate:Oj to już mocno zależy od Ciebie - ja mam 190 i 130 jest tak na styk ale gdyby nie to, że mam szafki nad biurkiem to podjechałbym jeszcze z 5 cm.

Najlepiej poczytaj, bo gdy kiedyś szukałem to raczej stanowczo odradzali to rozwiązanie :)
@rock-man: Zależy jak chcesz zrobić, ja chciałem coś na dłużej więc zakupiłem coś takiego: "M6x15 MUFA Z KOŁNIERZEM DWUGWINT WKRĘTY", na allegro lub w leroyu masz tego pełno. No i po wkręceniu tego czegoś w drewno po uprzednim nawierceniu przykręcasz normalnymi śrubami.
Możesz też wybrać wersję wymagającą dużo mniej pracy czyli kupujesz zwykłe wkręty i przywiercasz do blatu - będzie trzymało tak samo mocno ale jeśli będziesz chciał rozkręcać to biurko
@JovianPug: Po zrobieniu researchu zrobię jak Ty i zamówię osobno stelaż z akcesoriami na Flyingdesk, i osobno blat - najprawdopodobniej Egger W1100 ST9 wycięty na zamówienie. Dzięki za założenie wątku, mocno się zainspirowałem.

Jeśli chodzi o montaż blatu do stelaża, to ile ostatecznie takich wkrętów/muf wkrętowych wychodzi? Nawierty robiłeś na oko, czy może w jakiejś instrukcji stelaża jest jakaś informacja o wymaganych wywiertach na wkręty w blacie? Akcesoria montują się do
@hoppip44: Co do wkrętów/muf to wychodzi 12 sztuk (4 na krawędzi + 2 trochę wcześniej na każdą stronę) - nie robiłem tego na oko, tylko złożyłem część stelaża, nałożyłem na spód blatu i odrysowałem dziury. Wydaje mi się, że gdzieś na ich stronie była instrukcja z wymiarami itd. a jeśli nie ma to na bank po zapytaniu mailem coś takiego Ci przyślą.

Jeśli chodzi o zlecenie nawiercenia blatu to ciężko mi
@RufuSx: No ale ten Pro Master Tytan na 4 nogach na bank wygrywa jeśli chodzi o stabilność, w sumie jeśli ma dobre silniki to bym go rozważył (Sprawdziłbym czy to np. Linak czy jakieś gówno.) a tak jak gościu mówi w filmiku - jak kupujesz takie biurko to w sumie używasz aż Ci się znudzi xD