Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dzięki propagandzie globohomo coraz więcej kobiet jest biseksualnych. Faceci o dostęp do cipy muszą rywalizować tylko z innymi facetami, ale również z innymi kobietami. Dodatkowo biseksualna kobieta zazwyczaj ma mniejsze wymagania dotyczące wyglądu względem kobiet, natomiast jeśli chce seksu z mężczyzną to prawie zawsze wybierze chada. Inceli będzie coraz więcej.

Zamieszczam również blackholepillowy filmik.

#przegryw #blackpill #lesbianpill #lgbt
  • 33
  • Odpowiedz
Wow, kobiety przestają bać się kryć że swoją orientacją. Niesamowite. Jeszcze tylko faceci mają z tym problem i atakują homoseksualistów, starając się ukryć swój pociąg do mężczyzn
  • Odpowiedz
@WhitePilled: To Ty masz udowodnić zmianę/pozbycie się orientacji seksualnej.
Twoje zdanie odbiega od tych zawartych w międzynarodowych agencjach naukowych, wikipedii, encyklopedii.

Nie ma takie słowa: spierdoksami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WhitePilled: dziewczyny zawsze były bardziej otwarte względem siebie. Nikt z tego nie robił nigdy halo jak się koleżanki przelizały na imprezie. Jakby tak chłopaki zrobili to pół gminy by huczało. No ale to trzeba z domu wychodzić, żeby wiedzieć.
  • Odpowiedz
Nikt z tego nie robił nigdy halo jak się koleżanki przelizały na imprezie


@van-der-staas: takie zdegenerowane zachowania w zasadzie to chyba zaczęły się dopiero po upadku PRL. I jak zwykle - co z tego? To nie zmienia faktu, że przez zabawianie się kobiet między sobą drastycznie wzrośnie liczba facetów sfrustrowanych seksualnie.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: znaczy się tak, ja nie twierdzę, że ktoś ci może zmienić od tak orientacje seksualną bo nie uważam żeby homoseksualizm czy pedofilia to były orientacje - to są dewiacje a to, że nazywa się je inaczej to już skutek działań tych panów o zasobnych porfelach, definicje zostały zmienione, tak samo jak w tamtym roku definicja pandemii, no i teraz się promuje ludzi chorych psychicznie zamiast im współczuć i starać
  • Odpowiedz
@swza: Analiza konsekwencji obala Twoje zdanie, a definicje nie mają tu nic wspólnego.

Hetero = > (ten znak zastosowałem jako znaczenie PRZECIWNA)
Homo = < (tu odwrotny znak)
Bi = x (połączenie, więc można zapisać tak >< lub
  • Odpowiedz
@Eskim0s: co to ma niby być? analiza eksomosa wykazała, że nie potrafi czytać i mówić też nie potrafi za to potrafi dopasować sobie jedyną orientację występującą u ludzi oraz dewiacje, które są wynikiem chorób psychicznych do znaczków, pięknie

rozumiem iż uważasz, że człowiek nie jest w stanie drugiego doprowadzić do choroby psychicznej tak ?
  • Odpowiedz
@swza: Homo/biseksualizm nie jest dewiacją - zboczeniem, ani chorobą psychiczną - zaburzeniem, tylko orientacją seksualną tak jak heteroseksualizm.
Podałem analizę konsekwencji, czyli to że Twoje wersja jest nielogiczna, sama się obala, a jedyną możliwą jest ta którą podałem.
Wniosek nasuwa się sam :)
  • Odpowiedz
@Eskim0s: naprawdę nie mam pojęcia czego te twoje znaczki mają dowodzić ale nie ma to nic wspólnego z logiką, która przydałaby się w jak to ująłeś analizie. idź sobie robić jaja gdzie indziej bo mam nadzieje, że nie traktujesz tych swoich znaczków jako jakikolwiek dowód na cokolwiek
  • Odpowiedz
@swza: Czyli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a to potwierdza Twój ,,ujemny iloczyn" inteligencji.
Znaki - i | są przypisane do orientacji seksualnej i łącząc je w jeden znak + (trudno dopasować skalę kresek) wychodzi połączenie hetero i homo, czyli bi.
A skoro hetero jest normalne i naturalne, to homo i bi też musi być, bo gdyby homo nie było normalne i naturalne, wtedy bi jest pół normalne, pół nienormalne
  • Odpowiedz