Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dzięki propagandzie globohomo coraz więcej kobiet jest biseksualnych. Faceci o dostęp do cipy muszą rywalizować tylko z innymi facetami, ale również z innymi kobietami. Dodatkowo biseksualna kobieta zazwyczaj ma mniejsze wymagania dotyczące wyglądu względem kobiet, natomiast jeśli chce seksu z mężczyzną to prawie zawsze wybierze chada. Inceli będzie coraz więcej.

Zamieszczam również blackholepillowy filmik.

#przegryw #blackpill #lesbianpill #lgbt
  • 33
  • Odpowiedz
dzięki propagandzie globohomo coraz więcej kobiet jest biseksualnych


@WhitePilled: Czyli uważasz, że jeśli wystarczająco długo bym cię namawiał, to po pewnym czasie złamał byś się i zaczął walić z kolegą w tyłek?
  • Odpowiedz
@WhitePilled:

Nie da się zmusić lub zachęcić do zmiany orientacji seksualnej...
Wiele osób pokazuje swoją orientacje seksualną inną niż heteroseksualizm, bo się przestaje bać, przez większą szanse na akceptacje.
Kobiety od dawna są najczęściej biseksualne.
  • Odpowiedz
@Davidozz: @Eskim0s: oczywiście, że da się. moda jest moda, a tęgie łby o zasobnych porfelach mają sposobności kreować ją, juz za maloalata jak ogladales cartoon network to cie przekabacali na gejostwo ale nie nei da sie, mozna czlowiekowi tak beret sprac ze nie wie jak sie nazywa albo mysli ze jest kims innym ale ze ma inna orientacje to nie mozliwe, no przeciez xd
  • Odpowiedz
@swza: Jeżeli odkryto by sposób na zmianę orientacji seksualnej, to stałby się popularny w ,,leczeniu" pedofili, ponieważ to jest popęd seksualny, tak jak homo/bi/heteroseksualizm.
  • Odpowiedz
@swza: Ja nie neguję homopropagandy, ale ciężko mi uwierzyć, żeby ktoś od oglądania seriali na Netflixie zmienił orientację. Myślę, że tutaj bardziej chodzi o zjednoczenie łatwych do manipulacji julek pod sztandarem walki o uciśnione (xD) mniejszości seksualne i stworzenie dzięki temu mas łatwych do kontroli. Filmy na pewno piorą mózgi ale bardziej na szczeblu światopoglądowym, a nie orientacyjnym
  • Odpowiedz
Czyli uważasz, że jeśli wystarczająco długo bym cię namawiał, to po pewnym czasie złamał byś się i zaczął walić z kolegą w tyłek?


@Davidozz: nie, bo już jestem dorosły, a poza tym nie jest tak podatny na sugestie jak większość kobiet

@AnimusAeger999 @Davidozz : możecie sobie to nazywać jak chcecie. Wynik będzie ten sam: więcej
  • Odpowiedz
@Norwag93: nie wiem o co ci chodzi normiku. Kobiety coraz częściej uważają siebie za biseksualne. Faceci muszą konkurować o cipę z innymi facetami, a dodatkowo z kobietami. Kobieta ma mniejsze wymagania co do wyglądu drugiej kobiety. Gdy kobieta chce uprawiać seks z facetem to prawie zawsze musi to być chad. W związku z tym inceli będzie coraz więcej.
  • Odpowiedz