Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 919
Ehhh pałętało się to to przy drodze dość ruchliwej, łaziło za mną i miauczało. Dał się złapać, wystraszony. Pytałem wszystkich w okolicy po domach, nikt się nie przyznaje. Obroży brak, jakiegokolwiek znacznika brak. Cóż zrobić, wziąłem ze sobą, na szybko ogarnąłem parę rzeczy i teraz poznaje prawdopodobnie swój nowy dom. Strasznie to małe, na dłoni się mieści i ma kosmiczny apetyt. I lubi się bawić, choć zmiana miejsca na razie go trochę przeraża. No to chyba dorobiłem się bardzo, bardzo, bardzo małego kota.
#pokazkota #koty
zwierzetasaspoko - Ehhh pałętało się to to przy drodze dość ruchliwej, łaziło za mną ...

źródło: comment_1624826199T7eEWub4UKiopmq50FJHU6.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@zwierzeta_sa_spoko: polecam grupkę na fb "koty i wszystko o nich", tam jest specjalna zakładka z bardzo rzetelnymi i przystępnymi przewodnikami o kotach. Jest dużo grafik, które są bardzo czytelne i łatwe do odnalezienia się. O żywieniu, behawiorystyce, popularnych i szkodliwych mitach itd.
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: nie powinno się kotów karmić suchą karmą. Bardzo szkodą na nerki, tuczą i mogą prowadzić do cukrzycy. Nawet te z dobrym składem. Sama się zmagam z problemami z nerkami i otyłością u mojej kici, która wcześniej mieszkała z babcią i jadła syfny whiskas ale głownie suchą karmę
  • Odpowiedz
nie powinno się kotów karmić suchą karmą. Bardzo szkodą na nerki, tuczą i mogą prowadzić do cukrzycy. Nawet te z dobrym składem. Sama się zmagam z problemami z nerkami i otyłością u mojej kici, która wcześniej mieszkała z babcią i jadła syfny whiskas ale głownie suchą karmę


@lady_katarina: ja karmie moje oba lepszej jakości suchą karmą, od czasu do czasu mokrą lub podrobami suszonymi i wszystkie trzymają linię. Moje obserwacja jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@technic: zaczyna ogarniać kuwetę, chyba nie będzie problemu.
@#!$%@?: bardzo młoda, troszkę zaniedbana. Prawdopodobnie dzikus
@Aparatka123: jasne, zrobię jakiś update po paru miesiącach :)
@guest: wet znajomy już był, jest to kotka, będzie miała zabieg w swoim czasie
@naizdne: zdecydowanie powinien być przy mamie, ale zadziwiająco mało płacze. Jest bardzo dzielny i jak tylko obok ktoś się kręci, bez problemu daje się namówić do zabawy np. ze sznurkiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zwierzeta_sa_spoko: dobra, udało się jakimś cudem uchwycić w miarę w stanie spoczynku. Wygląda na to, że się dogadamy - pierwsze zabawy i wspólną drzemka już za nami, a to dopiero pierwsze 24godziny! Jestem mega zadowolony, wstawię parę zdjęć i za parę miesięcy widzimy się z tymi, którzy zaplusowali post @Aparatka123
Na razie Smol kończy internetową karierę i zajmie się tym, co koty robią najlepiej - jedzeniem i spaniem :)
  • Odpowiedz