Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Setki godzin spędziłem w #albiononline, ale praca + dwójka dzieci uniemożliwiają czerpanie radości z gry aktualnie, bo nie raz muszę w losowych momentach odejść od kompa, a wszyscy wiedzą jak to się kończy :)

Szukałem czegoś podobnego i w końcu odpaliłem #runescape na steamie. Internety mówią, że gra 'solo friendly', a to duży plus. Prawda to? Czy podobnie jak w albionie, w późniejszym etapie gry nic nie można praktycznie zrobić bez ekipy?

Jakieś rady dla początkującego? Robię wszystkie rekomendowane zadania, sprawdzam każdy system walki. Skupić się na questach?

Ps. Jakiś łatwy sposób na powiększenie plecaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@D3jviD: solo jedynie nie możesz latać na bossy, chociaż są i takie które można solować. Tak to wszystko robisz samemu :) Kiedyś jeszcze minigry dawały eq dla którego warto było je robić, więc wymagało to teamu i współpracy, teraz nie są one już tak ważne.
Planujesz grać w RS3 czy wersję oldschool?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anhed: odpaliłem na steamie, to chyba rs3, bo grafika jakaś taka znośna :)

Chyba ludzie wolą osrs? W nowej wersji dużo zmian na minus? Skąd to się bierze? Czy jedynie sentyment?
  • Odpowiedz
@D3jviD: jeżeli ci się chce to tutaj jest super wyjaśniona historia gry i podziału community (polecam chociaż początkowy żart zobaczyć xD): https://www.youtube.com/watch?v=EP-GQoO8hDU&ab_channel=J1mmy
w skrócie - system walki :P Sam po evolution of combat rzuciłem rs3 na jakieś 3-4 lata, grałem w oldschoola jednak później stwierdziłem że spróbuję jeszcze raz dać tej grze szansę i wsiąknąłem.
Generalnie na oldschoolu masz community lubiące grind, czyli to co wzbudzało szacun, na RS3 jest sporo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anhed: @profesor_kompresor: chyba jednak nowsza wersja będzie dla mnie. Raczej nie mam setek godzin na maskowanie wszystkiego . Chce po prostu czasami zalogować się do gry i spędzić czas na czymś produktywnym :)
  • Odpowiedz
@D3jviD: W takim razie rs3 będzie dla Ciebie bo to produkt casualizowany do granic możliwości. Jeśli kiedyś Cię najdzie żeby zagrać w prawdziwego rs'a którego ludzie pokochali i na którym wzorowali się twórcy albiona, a nie produkt runescapopodobny, to śmiało próbuj OSRS'a.

Dla mnie to nie ma znaczenia, nie byłem fanem grindowania jakiegoś skilla przez 80 godzin tylko po to żeby móc zrobić jakiegoś questa, który ułatwi moneymaking :D W rs3
  • Odpowiedz