Wpis z mikrobloga

Czy #dacia jest dużo gorsza od #fiat?

Skonfigurowałem sobie nowe sandero i tipo. W dacii za 3 tysiące mniej mam silnik z fabrycznym lpg, klimatyzację automatyczną, keyless, podgrzewane fotele, wspomaganie parkowania, kontrola martwego pola + kamera cofania, lepszy system multimedialny.

Niby sporo więcej za mniej pieniędzy, ale nie wiem, zawsze Fiat mi się kojarzył z tanim autem, ale bardzo solidnym. Za to Dacia tylko z tanim.

#motoryzacja #samochody
  • 16
@Pangia: to co teraz montują to wyraźnie coś innego od tych padak montowanych w 1,6. Inaczej poprowadzony wydech integracja z komputerem pokładowym, większa moc i moment na LPG. Trudno znaleźć coś w opiniach narazie negatywnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magicznyfred, @ortaliontrenera: zależy od jakości usług w danym aso bo to że jest ona tak samo losowa jak w każdym innym warsztacie jest od dawna znane, nie wiem jak jest w tym 1.0 ale wcześniej to fabryczne lpg było ciężko wypruć z silnika żeby w razie czego zmienić instalację na jakąś prostszą
@Pangia: @magicznyfred: moim zdaniem takie modyfikacje maja sens jak sie kupuje uzywke, a nie jak kupujesz samochod z salonu. Nowy model dacii z lpg jest swietnie zintegrowany, tzn wskazania zasiegu i sredniego spalania i do tego dobrze sie na tym jezdzi. Czy jest sens bawic sie w jakies rozprowanie na nowym samochodzie zeby zmienic instalacje? Juz lepiej sprzedac po 10latach albo oddac do salonu i wziac nowy sprzet za doplata