Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Wykopki,
Mam dość nietypowe pytanie/problem dotyczące erekcji.

Nie do końca wiem jak to opisać, więc powiem najprościej jak się da - podczas wzwodu, mój penis bardzo zdecydowanie kieruje się prosto w górę, może nawet lekko wstronę brzucha, gdy wzwód jest pełny - natomiast prawie wcale nie daje się 'wyginać', tzn. od położenia prosto w górę zgina się może o jakieś 20-25 stopni max.

Może się nie znam, ale zakładam, że to zbyt normalne nie jest - tzn. mam wrażenie, że wiele pozycji np. 'na jeźdźca' jest absolutnie niewykonalne, bo to by wymagało zgięcia o 90 stopni (licząc od kierunku pionowo w górę - a w moim przyladku zgina się tylko o 20 stopni...)

Stąd moje pytania: co to za problem/choroba? Jak go rozwiązać / jakie kroki podjąć żeby penis był bardziej 'wyginalny'? Jakieś pomysły?

Dodam, że mam 19 lat, ten problem występował odkąd pamiętam i nie miałem nigdy żadnych innych problemów z penisem, a moje ogólne zdrowie opisałbym jako całkiem niezłe.

#pytanie #pytaniedoeksperta #erekcja #wzwod #seks #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d74d71687918000a2163e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
Doktor Loszka Darmoszka : jak to nie możesz wygiąć? wszystko da się wygiąć, metal da się wygiąć, plastik da się wygiąć, drewno da się wygiąć, nawet szkło i beton się wygina trochę, a ty piszesz że nie możesz go wygiąć, ludzie wyczyniają cuda ze swoimi fiutami, a ty piszesz że nie da się wygiąć, jak ma w ogóle wymiary ten przedmiot może jest po prostu za mały, żeby się wyginać bo niema
  • Odpowiedz