Wpis z mikrobloga

@Scrappy: ale czy w Stravie masz ustawioną strefę prywatności, a jeśli tak, to czy aktywność w niej się zawierała cała? Bo u swojego taty coś takiego zaobserwowałem, że jeśli nie wychodzi za swoją strefę prywatności, to rzeczywiście mapy w ogóle nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AbaddonLincoln: ale strefa nie działa dla swoich, to tylko inni nie widzą. Nawet jak nie opuściliśmy strefy lub zrobiliśmy to minimalnie (raz zimą tak miałem).
@Scrappy: a w Garmin connect jest widoczne? Tak można pobrać oryginał i wrzucić na stave raz jeszcze.
Może zegarek fixa nie złapał i nie ma śladu? Ale jak wtedy pozostałe dane by przekazał.

Ciekawy problem. Wrzuć z pliku jeszcze raz, powinno , zdziałać.
ale strefa nie działa dla swoich


@jagodowy_krol: no właśnie działa, co jest właśnie do dupy, testowane wielokrotnie u staruszka. I to rejestrując apką! NAWET DZISIAJ :D

Ale, ale. W feedzie nie ma mapy, dopiero jak się 'wklika' w aktywność, to ona się wyświetla. Może to jest problem - wyświetlanie w feedzie.

@Scrappy w samej aktywności też mapy brak?
@Scrappy: a więc najprawdopodobniej coś się zrobiło już w tym miejscu, może ponowna synchronizacja rozwiąże problem, ale wątpię. Obstawiam, że zegarek nie złapał sygnału gps, albo złapał go później, albo coś innego i nie zarejestrował poprawnie punktów.
@Scrappy: ostatnio pierwszy raz mi zniknęła mapka z aktywności - pacjent Forerunner 735XT. Pomogło usunięcie pliku EPO.bin, razem z całym folderem REMOTESW i ponowna synchronizacja z Garmin Express. Na stare aktywności nie pomoże, ale nowe będą poprawne. Strava nic nie zaciągnie, jeśli nie masz map w Garmin Connect.